“Štastie”

Black M Pizzeria & Restaurancia
Na pozícii č. 8 spomedzi 40 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Pizza, Bar, Polievky
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Večera, Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 7. apríla 2018

Bola som na školskom výlete a zastavili sme sa na denné menu. Mali sme na výber z troch hlavných jedál. Personál hneď pri príchode veľmi príjemný, usmievavý a ochotný. Jedlo bolo rýchlo na stole a naozaj veľmi nám chutilo. Túto reštauráciu vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú rýchlo a dobre najesť.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi LiL1556.

Zrecenzované: 6. apríla 2018

neplanovali sme sem ist avsak neskor vecer je trosku problem sa najest v BS, zial.
napriek tomu bola pizza velmi chutna, personal pohotovy a mily, dokonca usmievavy co na SK nie je az tak bezne.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Suisse1981.
Zrecenzované: 5. apríla 2018

Prijemná reštaurácia v centre mesta, bola nám odporučená a vôbec neľutujeme . Chutný obed aj večera bola na 1* . Určite sa k Vám vrátime keď budeme znovu vo vašom krásnom meste.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi MatejK240.
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Restauraciu sme navstivili len na obedove menu takze kvalitu jedla neviem posudit ale menu neprekvapilo klasicke mrazene veci (co chcem za 5eur) prostredie a zariadenie uplna spokojnost a tak isto aj personal. Viacero ludi pise ze dlho cakali na jedlo a to potvrdzujem aj ja. Nato ze som si objednal iba menu som cakal cca 30min

Poďakujte používateľovi Kavalero.
Zrecenzované: 14. februára 2018

dnes sme navštívili opäť zas a znova túto pizzériu a nemôžem nič iné napísať, ako len samú chválu na kuchyňu a na obsluhu ani nevravím.....veľmi milý personál!! ochotný, ústretový, usmiaty....budeme sa sem vracať! a teším sa na ďalšiu návštevu.....milo prekvapil aj Valentínsky darček k objednanému jedlu :*

Poďakujte používateľovi koreska99.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Black M Pizzeria & Restaurancia, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Black M Pizzeria & Restaurancia? Podeľte sa o svoje zážitky!