“Prijemne posedenie”

Black M Pizzeria & Restaurancia
Na pozícii č. 12 spomedzi 38 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Pizza, Bar, Polievky
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Večera, Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Restauraciu sme navstivili len na obedove menu takze kvalitu jedla neviem posudit ale menu neprekvapilo klasicke mrazene veci (co chcem za 5eur) prostredie a zariadenie uplna spokojnost a tak isto aj personal. Viacero ludi pise ze dlho cakali na jedlo a to potvrdzujem aj ja. Nato ze som si objednal iba menu som cakal cca 30min

Poďakujte používateľovi Kavalero.

Zrecenzované: 14. februára 2018

dnes sme navštívili opäť zas a znova túto pizzériu a nemôžem nič iné napísať, ako len samú chválu na kuchyňu a na obsluhu ani nevravím.....veľmi milý personál!! ochotný, ústretový, usmiaty....budeme sa sem vracať! a teším sa na ďalšiu návštevu.....milo prekvapil aj Valentínsky darček k objednanému jedlu :*

Poďakujte používateľovi koreska99.
Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Celkom dobrá pizza..konečne pizzeria kde potieraju okraje pizze cesnakom a nie cesnakovou pastou. Obsluha dobrá, len mierne nás rušila skupinka ľudí, ktorá bola nadmieru hlučná. Prostredie bolo fajn príjemné

1  Poďakujte používateľovi EsterG495.
Zrecenzované: 2. februára 2018

Príjemná obsluha, personál sa snaží. Jedlo bolo na úrovni a za výhodné ceny. Určite odporúčam všetkým, ktorí navštívia BS. A na terase môžete mať aj psíka. Celkovo na mna urobil podnik dobrý dojem.

1  Poďakujte používateľovi Andrej K.
Zrecenzované: 29. januára 2018

donáška 26.1. skôr ako sľúbili, príjemný šofér, pizza bohatá na obloženie, pizza rožteky síce bez náplne ale zato pekne chrumkavé, veľké a veľa za tú cenu. jedine čo by som vytkla je že mušle boli v kuse. Asi by bolo lepšie a estetickejšie ich nakrájať.

Poďakujte používateľovi MartinS10834.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Black M Pizzeria & Restaurancia, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Black M Pizzeria & Restaurancia? Podeľte sa o svoje zážitky!