“Celé zle!!!”

Kuchyňa: Bar, Polievky
Možnosti stravovania: Večera
Možnosti stravovania: Večera
Zrecenzované: 11. júla 2018 cez mobilné zariadenie

O 14:10h sa nedá objednať jedlo na objednávku, lebo “KUCHÁR JE NA ROZVOZE”!!! Po objednaní denného menu (ktoré sme pôvodne nechceli) nám príde čašníčka oznámiť, že už nieje polievka k menu, a že už je iba iná - ktorú sme si teda na koniec objednali. Za ďaľších 10min čakania príde čašníčka a povie že polievka nieje vôbec. Nedopioručujem vôbec. Personál má vekový priemer 19r.

1  Poďakujte používateľovi MartinR5921.

Zrecenzované: 7. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo podpriemerné, obsluha otrasná a drzá. Katastrofa.
Túto reštauráciu sme navštívili prvý a posledný krát!

2  Poďakujte používateľovi BarboraM132.
Zrecenzované: 5. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Polievka s hribikmi bola vlastne šampionová s krutónmi, chuťou ako polotovar. Predjedlo nám doniesli s hlavným jedlom a grécky šalát bol listový šalát so sušenými paradajkami, so syrom a kyslou smotanou. Nabudúce už neprídeme.

1  Poďakujte používateľovi basic2016.
Zrecenzované: 29. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné polievky, bolonké špagety, krémové rizoto a aj halušky. Obsluha veľmi milá, rýchla a ústretová.

Poďakujte používateľovi Didimus1.
Zrecenzované: 8. apríla 2018

Keď sa zatúlate do týchto končín,či už kôli historii alebo krásnej prírode a neobídete centrum mesta,obed,vínko alebo len kávička v tomto penzione vám určite zlepší deň

Poďakujte používateľovi Paradise765708.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Na Trojici, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Restaurant Na Trojici? Podeľte sa o svoje zážitky!