“ešte sa sem vrátim”

Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 16. októbra 2018

Bola som tu a prídem zas, moje meno poznáš som: Vanilka :)
bolo sice vela ludi, ale zato dobra atmosfera, slusny alkohol a koncerty.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi vanilkaa.

Zrecenzované: 30. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha zabudla na moju objednávku. Dobrá pozícia kaviarne, príjemná atmosféra. Malý výber studených nápojov.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Martin_Kelesy.
Zrecenzované: 29. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Jsou ochotni, rychli a vecer uzasne griluji. Doporucuji v sezone rezervaci, je tu, hlavne vecer docela plno...

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi PremyslKos.
Zrecenzované: 6. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Priemerna kava. Svieza a vyborna smotanova torta. Mila obsluha. Ceny primerane. Prostredie pekne. Fajn

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi B2082QXmarianac.
Zrecenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Podnik si nepotrpi na ceremonie ani na detaily. Nečakajte perfektné ani okazale. Vo WC pachlo ako po vyliatej kapustnici surovej ale nájdete tu čo treba. 5 druhov piva. Bernard, Svijany... v nedeľu ráno po sobotňajšom koncerte tam nechoďte.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Johana F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana_Zuz, Majiteľ v zariadení Art Cafe.Zodpovedané: 27. apríla 2018

Dobrý deň Johanka, ďakujeme za vašu recenziu, v tých dňoch keď ste tu boli, sa práve menili prevádzkovatelia, od 15.12. kaviareň už vedú iní ľudia. Koncept podniku kde sa “konzumuje okrem kávy aj umenie” sa snažíme zachovať. Dúfame, že nám v budúcnosti dáte ešte jednu šancu. (PS: snažíme sa o absolútnu čistotu, a s tým pachom na wc sa dá robiť jedine to, že sa udržiava vlhkosť v odtoku na zemi, budeme na to dbať úzkostlivejšie ;) Majte sa pekne a prajeme príjemné zážitky na cestách.
Art Cafe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Art Cafe, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Art Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!