“odporúčam kvôli výhľadu”

Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 21. júla 2017

Vcelku jednoduchá, ale zaujímavá kaviareň, ktorá podľa reklamy na chodníku ponúkala 5 druhov piva, ale v skutočnosti mala iba jeden druh, a to Bernarda, ktorý bol dobre načapovaný. Dôvodom bola podľa vysvetlenia akcia zo včera, kde im všetky sudy vyprázdnili. Asi tam bolo naozaj fajn. Vo večernom čase tam bolo celkom pusto, ale obsluha bola veľmi príjemná. Výhľad z terasy na Nový zámok večer je naozaj veľmi pekný.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi peter K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana_Zuz, Owner v zariadení Art Cafe.Zodpovedané: 25. júla 2017

Ďakujeme za vašu návštevu. Mrzí nás chýbajúce pivo, áno, so zásobovaním to je niekedy náročné. Väčšinou v lete mávame ešte aspoň dve lokálne pivá, nealko Birell a z tých nie-lokálnych lávový Litovel či Svijany. Snáď vás nabudúce nesklameme. Pekný deň praje team Art Cafe.

Zrecenzované: 7. februára 2017

Výborné ako vždy. Milá obsluha, rýchla obsluha. Veľmi dobrá atmosféra. :-) Určite sa znovu radi vrátime.

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi ZuzkaBA.

Ďakujeme za milé slová Zuzka a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu. Prajeme pekné leto, team Artu.

Zrecenzované: 3. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Perfektny podnik v krasnom meste. Skvela atmosfera, prijemna obsluha. Pripomina mi to podnik do ktoreho som rad chodil pocas studentskych cias. Vrelo odporucam!

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi ErikMBA.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana_Zuz, Owner v zariadení Art Cafe.Zodpovedané: 8. novembra 2016

Mily Erik, dakujeme, ze ste si nasli cas napisat nam take pekne hodnotenie (ocenili sme aj vtip s "podnikom pocas studentskych cias" :)). Dufame, ze sa k nam zas skoro vratite.

Zrecenzované: 2. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Mily, alternativny podnik. Pripomina mi to presne podnik, do ktoreho som chodil pocas studentskych cias. Mily personal, lokalne pivo (Steiger - aj ked Bernard nam chutil viac). A nieco pod zub (klobasa standard, hermelin... V standrdnej kvalite)

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi Jimmy B.

Dakujeme za mile hodnotenie Jimmy. Pokusime sa popracovat na nasich sluzbach, a budeme radi ak sa k nam vratite aj nabuduce. Majte sa pekne.

Zrecenzované: 30. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Novovzniknutá kaviareň je situovaná na sídlisku Sásová,kde sa pre väčšinu ludi zo sídliska stala druhým domovom.Kaviaren ma moderny interiér a exterier zdobi terase s detským mini ihriskom,ideálne počas letných dni.Dominuje výborná kava a cerstve kolace.Jednoducho posedenie pre každodennú prilezitost!

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi Loksovci.

Mili Loksovci, dakujeme za pekne hodnotenie, aj ked si nie sme isti, ci ste si nas s niekym nepomylili :) Prajeme Vam vsetko dobre a snad raz dovidenia v Banskej Stiavnici.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Art Cafe, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Art Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!