“Art Cafe”

Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 3. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Perfektny podnik v krasnom meste. Skvela atmosfera, prijemna obsluha. Pripomina mi to podnik do ktoreho som rad chodil pocas studentskych cias. Vrelo odporucam!

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi ErikMBA.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana_Zuz, Owner v zariadení Art Cafe.Zodpovedané: 8. novembra 2016

Mily Erik, dakujeme, ze ste si nasli cas napisat nam take pekne hodnotenie (ocenili sme aj vtip s "podnikom pocas studentskych cias" :)). Dufame, ze sa k nam zas skoro vratite.

Zrecenzované: 2. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Mily, alternativny podnik. Pripomina mi to presne podnik, do ktoreho som chodil pocas studentskych cias. Mily personal, lokalne pivo (Steiger - aj ked Bernard nam chutil viac). A nieco pod zub (klobasa standard, hermelin... V standrdnej kvalite)

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi Jimmy B.

Dakujeme za mile hodnotenie Jimmy. Pokusime sa popracovat na nasich sluzbach, a budeme radi ak sa k nam vratite aj nabuduce. Majte sa pekne.

Zrecenzované: 30. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Novovzniknutá kaviareň je situovaná na sídlisku Sásová,kde sa pre väčšinu ludi zo sídliska stala druhým domovom.Kaviaren ma moderny interiér a exterier zdobi terase s detským mini ihriskom,ideálne počas letných dni.Dominuje výborná kava a cerstve kolace.Jednoducho posedenie pre každodennú prilezitost!

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi Loksovci.

Mili Loksovci, dakujeme za pekne hodnotenie, aj ked si nie sme isti, ci ste si nas s niekym nepomylili :) Prajeme Vam vsetko dobre a snad raz dovidenia v Banskej Stiavnici.

Zrecenzované: 27. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Dnes dosť. Dobra muzika ake zla obsluha..nezvladnute. aperol spritzer ti donesu vodu s aperolomza 4.5. Peniaze vratili...ale zazirot z vecera pokazili. Ak zaplatite prachy za muziku tak nesetrite na obsluhe. Vela zdaru.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi Brumo998.
Zrecenzované: 22. augusta 2016

V tejto kaviarni casnicka nepozna rozdiel medzi espresso lungo a doppio, kavu prinesu tak horucu, ze cakate 10 min kym si mozete odpit. V okoli su omnoho lepsie kaviarne.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi Daniela Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana_Zuz, Majiteľ v zariadení Art Cafe.Zodpovedané: 24. septembra 2016

Milá Danka,
v prvom rade Vám chceme poďakovať, že ste si našli čas napísať nám spätnú väzbu a mrzí nás, že Vaša návšteva v Art Cafe nebola príjemným zážitkom. Súhlasíme s Vami v tom, že v Štiavnici je viacero pekných kaviarní a sami sme radi ich návštevníkmi, prajeme im úspech, je výborné, že si cestovateľ (aj domáci) môže v meste vybrať podľa svojej nálady a vkusu. Pokiaľ ide o kvalitu varenia kávy, pripúšťame, že sa Vami popísaná situácia mohla stať a sľubujeme, že sa pokúsime zlepšiť. Prajeme pekné jesenné dni. Team Art Cafe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Art Cafe, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Art Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!