Recenzované: 23. februára 2018

Personál bol počas môjho pobytu podľa mňa priateľský.Parkovanie v podzemnej garáži super. Fajčiarsky bar, čo mne osobne vyhovovalo! Blízko do centra ...S radosťou prídeme aj nabudúce
Ďakujeme za príjemný víkend

Dátum pobytu: február 2018
1  Poďakujte používateľovi Monika S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ján T, Majiteľ v zariadení Hotel Kerling.Zodpovedané: 9. marca 2018

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne pekne za pekné a pozitívne slová. Radi Vás u nás opäť privítame. Hotel Kerling

Recenzované: 23. februára 2018

Napriek tomu, že sme sa ubytovávali v neskorých večerných hodinách bol personál ústretový.Oceňujem možnosť zahrať si biliard priamo v hoteli. Cítili sme sa s manželom pohodlne. V apartmáne bola veľkým plusom chladnička, rýchlovarná kanvica, TV.Odporúčam

Dátum pobytu: február 2018
2  Poďakujte používateľovi lenkalovasova881.

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že Vám pobyt u nás páčil. Veríme, že nás opäť navštívite a vychutnáte si krásne prostredie nášho hotela. S pozdravom recepcia Hotela Kerling

Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najkrajší hotel v okrese Banská Štiavnica.Pohodlné,príjemné,krásne izby za dobré ceny,skvelý personál.Odporúčam každému návštevníkovi,ktorý sa najbližšie chystá navštíviť toto pekné historické mesto.Pre príjemne strávené dni odporúčam tento príjemný a krásny hotel

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi MichaelaJ381.

Dobrý deň,

ďakujeme za krásnu spätnú väzbu. Takéto milé recenzie nás hrejú pri srdci a motivujú nás k stálemu zlepšovaniu sa. Veríme, že sa opäť a čoskoro k nám vrátite. Hotel Kerling

Recenzované: 31. decembra 2017

Nie som tu prvý, ani druhý krát, A snáď nie ani tretí krát. Vždy, opakujem vždy keď som odtiaľto odchádzal som si vravel, že sa sem už v živote nevrátim. Lenže ja som debil a nikdy som nedokázal včas zabezpečiť ubytovanie. Tak sa stalo, že aj tento Silvester som bral to posledné čo je v Banskej Štiavnici dostupné. Bohužiaľ práve Kerling. Znova, debil... Ja viem, je to moja chyba... Príchod 30. decembra - sobota. Ale nie!!!! Kerling má svatbu. Vrelo blahoželám mladomanželom a ďakujem im za bordel, ktorý ich sprievod robí až do rána. Haranti behajú po chodbách a plieskajú dverami, akoby ich za to niekto platil. Na spánok môžeme zabudnúť. Len mimochodom, objednal som najdrahšiu a najväčšiu izbu - 2 izbový apartmán. OK. Je nedeľa. Silvester. Pre menej chápavých, 31. december 2017. Okolo druhej popoludní idem na recepciu oznámiť, že nám z horného poschodia tečie cez plafón. O 21:59 práve teraz už tečie aj na ďalšom mieste. Kúpeľňa plná vody. Ale áno... Veď je to kúpeľňa. Nikdy viac, nikdy viac

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi viking297.

Dobrý deň.
Ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré napriek nízkemu ratingu vnímame veľmi pozitívne. Uvedenú situáciu určite budeme riešiť a vynasnažíme sa, aby sa neopakovala. V každom prípade si Vaše pripomienky veľmi vážime a budeme sa nimi seriózne zaoberať. Spätná väzba je to, čo hotel a jeho služby skvalitňuje a posúva vpred. Ďakujeme Vám.
Veríme, že sa napriek nie absolútnej spokojnosti do hotela ešte vrátite.

Recenzované: 24. novembra 2017

Hotel takmer v centre mesta, pri hlavnej ceste. Moznost parkovania v hotelovej garazi. Kuchyna OK. Cena zodpoveda kvalite a kategorii hotela (1 hviezda). V bare sa fajci co moze niekomu prekazat, niekto ako ja to naopak uvita.

Tip na izbu: izby otocene od hlavnej cesty, alebo apartmany
Dátum pobytu: november 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi malyjanko.

Vážený hosť,

Moc ďakujeme za zanechanie tak krásného a pozitívneho feedbacku k pobytu u nás. Sme moc radi, že sa Vám u nás páčilo a s našimi službami ste boli spokojný.
Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu