“Dobry pomer ceny a kvality”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 6 lokalít!
Penzión Kachelman
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 hotelov v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Poloha takmer v centre,parkovanie zdarma, ranajky v cene,dobra kuchyna a mila obsluha v restauracii. Jedine co mi vadilo,ze v kupelni nebol radiator,tym padom tam bola zima ako v hladomorni,zisol by sa nejaky ohrievac. Izba c.34.

Termín ubytovania: februári 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Tom T.

Zrecenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

S manželom sme síce iba jednu noc v penzióne prespali, no boli sme spokojní aj s utulnou izbou, či milým personálom. V kupelke som si zabudla drahý krém na tvar a ochotne mi ho poslali poštou. Ďakujeme za pekný zážitok, cítili sme sa u vás prijemne.

Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Alžbetka B.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som nešťastný, že v Banskej Štiavnici nie je zážitok zjedl. Mýlil som sa. V penzione Kachelman je jedlo úplne super a chutné, netreba pouŽívať ani dochucovadla. Obsluha na jednotku, jedlo na jednotku, odporúčam.

Termín ubytovania: januári 2018, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Ivan P.
Zrecenzované: 31. decembra 2017

Penzion sa nachádza kúsok od centra historickej Štiavnice,
príjemné prostredie, ústretový personál,výborná kuchyňa
s veľkým výberom jedál. Parkovisko pre hosti, viacej priestorov
pre uzavreté spoločnosti, možnosť ubytovania ...

• Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemný penzión. Jeden bod dole za nepríjemný zápach v kúpeľni. Usúdili sme, že nakoľko kúpeľňa nie je vetrania, tvorí sa v nej pleseň, ktorú odstraňujú neprijemne za páchajú im čistiacim prostriedkom. Druhý bod dole za prelezane vankúše, ktoré to už majú za sebou, slabé svetlo na izbách. Pozitívne hodnotím milý personál na recepcii, chyžná a obsluhu v reštaurácii. A raňajky boli výborné.

Termín ubytovania: októbri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Mária R.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Banská Štiavnica alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0,1 km
Hotel Arcade
Č. 1 z 8 v lokalite Banská Bystrica
60 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Penzión Kachelman? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Penzión Kachelman

Adresa: Kammerhofská 18, Banská Štiavnica 969 01, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Banskobystrický kraj > Banská Štiavnica
Vybavenie:
Biznis centrum s pripojením na internet Bezplatné parkovanie Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Ubytovanie pre lyžiarov Apartmány
Štýl hotela:
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 hotelov v lokalite Banská Štiavnica
Cenový rozsah: 35 € – 90 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 3 — Penzión Kachelman 3*
Počet izieb: 25
Oficiálny opis (poskytnutý hotelom):
Penzión Kachelman je pôvodne meštiansky dom pochádzajúci zo 16 - 17 storočia. V objekte dnešného penziónu nájdete cenné výtvarné a architektonické prvky. Komfortne zariadený penzión v centre Banskej Štiavnice uspokojí svojím vybavením aj náročných hostí. Ubytovanie pre 52 osôb poskytujeme v 22 dvojlôžkových izbách, v jednej trojlôžkovej a v dvoch apartmánoch (s krbom, minibarom a kuchynkou). Ďalej máme k dispozícii 19 prísteliek. Každá izba má svoju kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, farebný televízor so satelitným príjmom, Wifi pripojenie. K dispozícii jej aj detská postieľka pre rodinu s malým dieťaťom. Prízemie penziónu tvorí príjemná reštaurácia s krbom a s kapacitou 70 s možnosťou rozšírenia na 100 osôb s Wi-Fi pripojením. V lete sú v prevádzke aj dve terasy: jedna pre (30 osôb) a druhá privátna pre (30 osôb) s grilom a jazierkom. Na prízemí tiež nájdete relaxačné centrum vybavené saunou, hydromasážnym bazénom a odpočivárňou. Penzión poskytuje pre svojich hostí príjemný „poľovnícky salónik“ až pre 25 osôb vhodný pre rôzne oslavy, prezentácie a konferencie. V krátkom čase bude k dispozícii aj multimediálne vybavená školiaca miestnosť pre 50 ľudí. ... viac   menej
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Penzión Kachelman. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?