Recenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

S manželom sme síce iba jednu noc v penzióne prespali, no boli sme spokojní aj s utulnou izbou, či milým personálom. V kupelke som si zabudla drahý krém na tvar a ochotne mi ho poslali poštou. Ďakujeme za pekný zážitok, cítili sme sa u vás prijemne.

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Passport656008.
Recenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som nešťastný, že v Banskej Štiavnici nie je zážitok zjedl. Mýlil som sa. V penzione Kachelman je jedlo úplne super a chutné, netreba pouŽívať ani dochucovadla. Obsluha na jednotku, jedlo na jednotku, odporúčam.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi ivanpV9465JM.
Recenzované: 31. decembra 2017

Penzion sa nachádza kúsok od centra historickej Štiavnice,
príjemné prostredie, ústretový personál,výborná kuchyňa
s veľkým výberom jedál. Parkovisko pre hosti, viacej priestorov
pre uzavreté spoločnosti, možnosť ubytovania ...

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi edban47.
Recenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemný penzión. Jeden bod dole za nepríjemný zápach v kúpeľni. Usúdili sme, že nakoľko kúpeľňa nie je vetrania, tvorí sa v nej pleseň, ktorú odstraňujú neprijemne za páchajú im čistiacim prostriedkom. Druhý bod dole za prelezane vankúše, ktoré to už majú za sebou, slabé svetlo na izbách. Pozitívne hodnotím milý personál na recepcii, chyžná a obsluhu v reštaurácii. A raňajky boli výborné.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi Paradise746822.
Recenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Personál veľmi príjemný. Izba útulná akurát dosť špinavá nepovysavane, kúpeľňa by si zišla tiež viac čistoty. Velke plus vlastné parkovanie. Raňajky veľmi strohe na popis švédskych stolov ale dá sa vypýtať aj niečo teplé čo vie kuchár rýchlo pripraviť.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi DusanM247.