“Návšteva historickej Stiavnice”

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 7. augusta 2018

Na návšteve Banskej Stiavnice sme sa zastavili aj v štýlovej reštaurácii Pivovar ERB.Je tu príjemné prostredie,personál milý a ochotný.Objednali sme si jedlo a ich pivko,ktoré oni varia.Všetko bolo super!!Jediné čo mne vadilo boli dosť vysoké ceny z ohladom na naše platy.Ale je sezona a tak návštevník tejto reštaurácie sumu zaplatí.

1  Poďakujte používateľovi nou33.

Zrecenzované: 7. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo a pivo. Bol som tu s rodinou deti dostali hned pastelky a omalovanku. Pocas nasej navstevy zacali vyrabat pivo. Prijemna obsluha.

1  Poďakujte používateľovi Lukas O.
Zrecenzované: 7. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia Erb v budove zo 16. storočia nadviazal na tie najlepšie časy slávy Banskej Štiavnice. Výborná atmosféra, miesto, obsluha - a hlavne jedlo a pitie! Nodskúšať postupne čapované piva varené v pivovare Erb a na záver si nedať pivovú zmrzlinu je fakt hriech ktorý napravíte iba opakovanou návštevou Erbu. Vrele odporúčam, neoľutujete!

1  Poďakujte používateľovi lcask.
Zrecenzované: 6. augusta 2018

Aj keď nám jedlo naozaj chutilo, máme výhrady voči servírovaným porciám. Detské porcie odporúčam tak deťom do 5 rokov. Potom už im kľudne objednajte porciu pre dospelých. Na tých porciách pre dospelých nám ani tak nevadí, že sú malé, ale keď dostanete chuťovo výborný guláš za cca 10 eur a k tretej knedli už vám neostane ani omáčka, tak to je podľa mňa šetrenie na nesprávnom mieste. Reštaurácia bola síce pomerne plná, ale vzhľadom na počet personálu sme čakali dosť dlho. Stoly sú v reštaurácii veľmi nahusto. So znudenými a hladnými deťmi sa môže vaša návšteva stať pomerne stresovou záležitosťou aj vzhľadom na absenciu, alebo nefunkčnosť klimatizácie. Čašníci majú veľkú pochvalu za prístup. Príbory a taniere sú také nešikovné, že nechcené "padačky" počujete každú chvíľu. Klobúk dolu za ich trpezlivosť. Našťastie tu je ale to výborné pivo :o)

2  Poďakujte používateľovi Roman M.
Zrecenzované: 31. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dakujem za velmi prijemne a nove prostredie, jedalny listok vyzera presne ako si predstavujem ma urovni.. vyborne pivo.. kazdemu odporucam navstivit, jedlo vynikajuce a prijemny personal.

Poďakujte používateľovi Peter M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivovar ERB, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica

Navštívili ste Pivovar ERB? Podeľte sa o svoje zážitky!