“Istota dobrého jedla a skvelého piva”
Recenzia Pivovar ERB

Pivovar ERB
Na pozícii č. 1 spomedzi 39 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 22. marca 2018

Po dlhšej dobe sme navštívili túto reštauráciu. Jedlo bolo ako vždy skvelé a veľmi chutné. Stavili sme na našu klasiku a legendárne pečené bravčové koleno. A ako sa patrí statočne sme ho zapili remeselným pivom ERB. Nie je čo kritizovať. Hádam jedine hostí dosť hlučných pri vedľajšom stole. Inak všetko bolo na jednotku s hviezdičkou.
Jeden z mála podnikov, ktorý opakovane navštevujeme a kde kvalita a služby sú dlhodobo na špičkovej úrovni. vrelo odporúčame.

1  Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Zrecenzované: 13. marca 2018

Velmi pekne prostredie, bombasticka reklama.... To je asi tak vsetko. Neprijemna az arogantna obsluha a absolutne predrazene pivo, ktoreho kvalita ani zdaleka nezodpoveda cenovej relacii.

Dátum návštevy: október 2017
3  Poďakujte používateľovi zdenko t.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Na víkendovom pobyte v Banskej Štiavnici, bola návšteva pivovaru ERB zlatým klinčekom. Naozaj príjemné posedenie s exkurziou pivovaru. Ochotná ústretová obsluha. Výber jedál obmedzený, čo vnímam pozitívne, všetko chutné, primerané porcie....a hlavne dosť dobré pivo, aj nealkoholické. Všetko super, Ďakujeme

Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 29. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Mierne dlhsia doba cakania sposobena casnikom. Plusovy bod za to, ze sa ospravedlnil a prisiel sa "priznat". Za mna velmi mile a profesionalne. Dali sme si pecene koleno. Bolo fantasticke, stavnate! Prilis velke pre 2 osoby, co sme dufali, ze zvladneme. :)
Velmi dobra atmosfera.

1  Poďakujte používateľovi albebemok.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Je vidieť, že majiteľ má bohaté skúsenosti v obchode a pivovarníctve. Pivo výborné a táto reštaurácia sa už stala žiaľ príliš vychýrenou - takže "len tak" prísť a sadnúť si bez rezervačky už nepripadá do úvahy. Čo je škoda... a škoda je aj tých vysokých cien..
Ale odporúčam určite pozrieť, či majú voľné - príjemná obsluha a výborné pivo a jedlo.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Branislav S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivovar ERB, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica
Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pivovar ERB? Podeľte sa o svoje zážitky!