“dobré posedenie”

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 5. marca 2018

Na víkendovom pobyte v Banskej Štiavnici, bola návšteva pivovaru ERB zlatým klinčekom. Naozaj príjemné posedenie s exkurziou pivovaru. Ochotná ústretová obsluha. Výber jedál obmedzený, čo vnímam pozitívne, všetko chutné, primerané porcie....a hlavne dosť dobré pivo, aj nealkoholické. Všetko super, Ďakujeme

Poďakujte používateľovi liborg6.

Zrecenzované: 29. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Mierne dlhsia doba cakania sposobena casnikom. Plusovy bod za to, ze sa ospravedlnil a prisiel sa "priznat". Za mna velmi mile a profesionalne. Dali sme si pecene koleno. Bolo fantasticke, stavnate! Prilis velke pre 2 osoby, co sme dufali, ze zvladneme. :)
Velmi dobra atmosfera.

1  Poďakujte používateľovi albebemok.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Je vidieť, že majiteľ má bohaté skúsenosti v obchode a pivovarníctve. Pivo výborné a táto reštaurácia sa už stala žiaľ príliš vychýrenou - takže "len tak" prísť a sadnúť si bez rezervačky už nepripadá do úvahy. Čo je škoda... a škoda je aj tých vysokých cien..
Ale odporúčam určite pozrieť, či majú voľné - príjemná obsluha a výborné pivo a jedlo.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Branislav S.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Veľmi príjemné prostredie, výborná obsluha, pozorná aj k deťom, skvelé vlastné pivo, výborné jedlo. Poctivý pivovar s poctivou reštauráciou, ktorá sa aj po rokoch snaží udržať a zlepšovať úroveň. Ceny sú síce vyššie, ale vidíte za čo ich platíte. Určite treba navštíviť.

Poďakujte používateľovi Viktor E.
Zrecenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Vybrali sme si pivovar Erb náhodne a vôbec sme neoľutovali. Mnamky gurmánske jedlá, pivko veľmi chutne a ja hocijaké pivko nevypijem obsluha a priestory- topka!!!

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Passport656008.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivovar ERB, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica
Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pivovar ERB? Podeľte sa o svoje zážitky!