“Pekné zariadenie, dobré jedno, extrémne predražené pivo”
Recenzia Pivovar ERB

Pivovar ERB
Na pozícii č. 1 spomedzi 38 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Erb je unikátny projekt, veľmi fandím tomu, aby sme podobných zariadení mali na Slovensku oveľa viac. Už im však trošku asi prší do nosa, lebo keď človek príde bez rezervácie, tak dostane také uvítanie, že má pocit, že je v reštaurácii neželaný a mal by asi čím skôr vypadnúť. Tak sme sa cítili predošlý víkend my. Už sa z toho robí až príliš "nóbl" podnik, ktorý ale zase nie je až taký super, na aký sa hrá. O cene piva ani nehovorí, pivo pijem pravidelne po celom svete a Erb nie je o toľko lepší o koľko sa poziciuje cenov. Je to veľmi prestrelené, špeciálne na slovenskom trhu, kde sú porovneteľné alebo aj lepšie pivá za polovičné ceny. Je mi jasné, že to nemôže stáť ako europivové bublinkáče, ale takmer 4e za tretinkové čapované je absolútne neprimeraná cena. Niekto by si mal uvedomiť, že Banská Štiavnica nie je pod vrcholom švajčiarských Álp ;)

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi JozefViky.

116120456 recenzií

Zrecenzované: 5. septembra 2017

Pivovar Erb má jednoducho atmosféru. Hoci sama pivo nepijem, návštevu tohto miesta neľutujem, lebo je naozaj čarovné. Jedlo, ktoré som si objednala, bolo veľmi chutné, hoci ceny v reštaurácii považujem za dosť vysoké. Určite však odporúčam.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Mária J.
Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pivovar má veľmi vkusný interiér, je možné cez presklenné dvere vidieť takmer celú technológiu výroby piva. Pivo je veľmi lahodné, avšak prekvapila ma jeho vysoká cena. Celkovo aj ceny jedal su nadštandardne vysoké. Vzhľadom na v interiéry vyvesené fotografie známejších hercov, ktorí zrejme v divadle tohto pivovaru hrali nejaké predstavenia sa ceny upravili do celebritných hodnôt. Je to škoda, ceny kazia inak naozaj veľmi dobrý dojem z tejto prevádzky.

Poďakujte používateľovi SteweeKosice.
Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dobre pivo a chutne jedlo, mierne vyssie ceny. Prijemna obsluha a zaujimave priestory, zaujalo nas, ze v objekte je divadlo.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi AndrejH122.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

Priemerná, ničím nezaujímavá kuchyňa na úrovni lepšieho motorestu za cenu špičkových podnikov inde vo svete.

Dátum návštevy: august 2017
5  Poďakujte používateľovi MartinK6385.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivovar ERB, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica
Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pivovar ERB? Podeľte sa o svoje zážitky!