“Prilis lahka vecera”

Tulsi
Na pozícii č. 13 spomedzi 33 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Zdravé
Zrecenzované: 4. januára 2018

Restauracia bola len nahodnou volbou, ked sme sa chceli ist navecerat.
Prostredie a styl zariadenia trochu neurcite; zvlastne a zmateno posobiaci interier, vidno najma snahu nadsencov, ale menej prostriedkov na realizaciu. Ale celkovy dojem OK.
Vyber jedla dost velky, iny typ stravovania ako v beznych restauraciach. Personal mily, ale chybaju dalsie pracovne sily; dost dlho sme cakali, vsetko zabezpecovala v tom case len jedna pani.
Velkost porcii postacujuca, zial velku vacsinu jedla tvorila nasekana kapusta, uhorka a paprika, cize celkovo prilis nezasytilo. Ani po chutovej stranke to nebol ziadny vyrazny gurmansky zazitok, dalo by sa popracovat aj na ochucovani a servirovani jedla.

Poďakujte používateľovi akamata.

Zrecenzované: 27. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krasna a velice príjemná reštaurácia kde sa dobre najedia vegetariáni aj vegáni, cenovo prístupné a jedlo nemalo chybu, doteraz som nevedel , jak je vegánskej jedlo sýte
Výber čajov velký a čo ma teší , že čaj je podávaný v dózičkách s netradičnými šálkami .

Poďakujte používateľovi JurajT51.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

Zdravé a pomerne moderné jedlá, určite to najlepšie, čo v meste zoženiete. Príšerný interiér kompenzuje pekná terasa a amatérsku snahu robiť veľa rôznych jedál pri slabej dostupnosti surovín v regióne zas fakt, že v kuchyni varia s láskou a ohľadom na fyziológiu človeka (čo sa rozhodne nedá povedať o "slovenských" reštauráciách, ktoré bežne pre človeka pripravia senzorickú depriváciu a žlčníkový záchvat.) Vždy sa tu preto rád zastavím, odporúčam pre ľudí ktorý sa aspoň trochu zdravo stravujú.

Poďakujte používateľovi MartinK6385.
Zrecenzované: 31. augusta 2016

Prisli sme tam okolo 18h, v restauracii nemali az tolko ludi, ale aj tak sme dlho cakali na obsluhu - ok, toto nam az tak nevadilo. Vadilo nam, ked sme zbadali objednane jedlo. Objednali sme si Tandori WOK a za 7,5e cakam naozaj chutnu porciu z ktorej sa najem. Porcia bola mala, z restauracie sme odchadzali hladni, za 2h sme museli ist este na pizzu. A to jedlo vyzeralo aj chutilo naozaj zle. Neodporucam. Sushi neviem ake maju, to sme neskusali - mozno to bude fajn.

Poďakujte používateľovi Nikusa888.
Zrecenzované: 26. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme s manzelkou velmi prijemne prekvapeni najprv velmi milou obsluhou a nasledne fantastickymi ladovymi cajmi. Dali sme si takisto bezlepkovy dezert, ktory takisto hodnotime na vybornu. Urcite odporucame a vratime sa sem zas.

Poďakujte používateľovi Muchotravka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tulsi, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Tulsi? Podeľte sa o svoje zážitky!