“Veľmi dobré, odporúčam”

COBURG coffee & burger
Na pozícii č. 8 spomedzi 36 Reštaurácie v Banskej Štiavnici

Pivko výborné.
Burger veľmi dobrý, žemľa mohla byť čerstvejšia.
Obsluha príjemná a rýchla.
Ceny do 10€

Poďakujte používateľovi MBmichal14.

Papám burgre na pravidelnej báze ale black burger čo som si tu dal bol naozaj extra... A aj obsluha bola veľmi milá.. odporúčam

Poďakujte používateľovi petopeto98.
Zrecenzované: 11. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Prišli sme tesne po otvorení ,slečna bola milá,usmiata a veľmi ochotná,jedlo bolo dokonalé také burgre sme dávno nejedli ,jednoducho mňam.Určite sa sem vrátime na pivo a hranolky dokonca aj batatove. Odporúčam

Poďakujte používateľovi DasaIl.
Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

O Coburgu sme sa dopočuli od známych, ktorí nám spomínali že taký burger už dlho nejdeli. A mali pravdu, burgre veľmi chutné, kvalitne spravené a žemle mäkkučké domáce. Čo nás ale očarilo najviac bol "Pulled pork burger" mäsko skvelo pripravené a šťavnaté. Pivko ani nehovorím. Ak máte cestu určite sa zastavne. Určite sa sem ešte vrátime ochutnať ostatné burgre. Milá, usmievavá obsluha

Poďakujte používateľovi mirec7777777.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Vacation732266, chef of cuisine v zariadení COBURG coffee & burger.Zodpovedané: 12. augusta 2019

Veľmi sa tešíme, že chutilo a Ďakujeme za návštevu
Dušan Svetlík

Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

pokial ste milovnik kvalitnych burgrov urcite navstivte tento podnik, skvelo dochutene, stavnate, hranolky a domaca tatarska dotvorili celkovy dojem
pivo sa hodilo k burgru

Poďakujte používateľovi Explorer50576829564.

Cestovatelia, ktorí si pozreli COBURG coffee & burger, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste COBURG coffee & burger? Podeľte sa o svoje zážitky!