Štiavnický zlatý poklad

Hru sme absolvovali už 2x , obe verzie. Vrelo odporúčam . Hravou formou spoznáte Banskú Štiavnicu a... viac informácií

Recenzované: 23. augusta 2019
DannoCifer
Zábavné spoznávanie mesta

Recenzované: 19. augusta 2019
Vacation800856

Recenzované: 23. augusta 2019

Hru sme absolvovali už 2x , obe verzie. Vrelo odporúčam .
Hravou formou spoznáte Banskú Štiavnicu a jej históriu. Hra vás zavedie na miesta kde by ste sa ako turista "nedostali" (prehliadli).
Super úlohy, zaujímavé miesta.
Veľmi dobre pripravená.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi DannoCifer.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Emil H, Majiteľ v zariadení City Game Banská Štiavnica.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Ďakujeme Danno, sme radi, že sa vám hra tak páčila, že ste prišli aj druhýkrát. Budeme radi ak vyskúšate aj našu Mystery Dinner :).

Recenzované: 19. augusta 2019

Príjemne sme sa zabavili a spoznali sme aj také zákutia Banskej Štiavnice, kam by sme sa inak nedostali. Stihli sme aj posedieť v kaviarničkach, aj si dať neskorý obed :-). Úlohy boli primerane náročné, rozmanité. Super popoludnie v nádhernom meste!

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi Vacation800856.

Ďakujeme za recenziu, sme radi, Že ste vďaka nám lepšie spoznali Štiavnicu a zabavili sa pri našich úlohách :)

Recenzované: 9. júla 2019

My sme sa pri tejto hre naozaj perfektne zabavili a Štiavnica nesklame nikdy. Naša budúca nevesta má rada výzvy a preto sme nemohli odísť bez pokladu. Trvalo nám to trochu dlhšie, ale mali sme aj nejaké zastávky v baroch :D Poriadne sme sa zabavili, nachodili, pokukali všetko čo sa dalo a našli aj vytúženú odmenu.
Určite budeme spomínať na takýto zážitok ♥
Odporúčam :)

Dátum zážitku: jún 2019
Poďakujte používateľovi solcovci.

Ďakujeme pekne, sme radi, že ste si hru užíli :)

Recenzované: 22. apríla 2019

Na prechadzku po Stiavnici a jej spoznanie uplne idealne. Ulohy zlozitostou tak akurat, aby ste sa nikde nezasekli na dlho. Majitel nas pravidelne cekoval, ako sme na tom, co bolo fajn. Presli sme sa pocas toho po vacsej casti mesta, hlavne centra. Boli sme spolu 4 dospeli plus 2 deti. Jedno sa cely cas nosilo, druhe si pocas prechadzky pobehalo kade tade. Za mna super a urcite odporucam.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Vašo K.

Ďakujeme Vašo, sme radi, že sa vám hra páčila a pomohli sme vám lepšie spoznať Banskú Štiavnicu :)

Recenzované: 21. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemny poznavaci vylet po BS vdaka tejto hre. Mali sme 2 tymi aj s malymi detmi. Presli sme sa peknymi ulickami, spoznali trosku z historie. Ulohy boli primerane tomuto typu hry. Organizatori sa starali, priebezne nas kontrolovali, ci sme na dobrej ceste. Mozem len doporucit.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi pumperlik.

Ďakujeme za super recenziu, sme radi, že ste sa na hre zabavili :)