Víkendový pobyt v Banskej Štiavnici

Boli sme tu prvý krát a boli sme očarení. Prehliadka bola výborná a čo hodnotíme veľmi pozitívne... viac informácií

Recenzované: 25. októbra 2020
Shamot7
Žilina, Slovensko
Tu býva pravá láska.

Tak teda Banka lásky stojí aj za 500 kilometrov cestovania. Úžasný nápad dvoch úžasných... viac informácií

Recenzované: 11. októbra 2020
Muzikant1
Teplička Nad Váhom, Slovensko

Recenzované: 3. septembra 2020

zaujimave rozpravanie o sladkovicovi doplnene super vizualizaciou.nic podobne som nikdy nevidel . vstupne je dost vysoke ale stoji za to to vidiet

Dátum zážitku: október 2019
Poďakujte používateľovi prisegen.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzka_BL, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení BANKA LÁSKY.Zodpovedané: 8. septembra 2020

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za návštevu a recenziu. Tešíme sa, že Vás koncept nášej zážitkovej expozície nadchol a ukázal Vám nové možnosti výkladu. S pozdravom a prianim pekného dňa, Zuzana z Banky Lásky.

Recenzované: 26. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Prekrásne zrekonštruovaný dom, v ktorom bývala Marína. Cena je úplne normálna, za ten zážitok, ktorý si človek odnesie.
Odporúčam navštíviť

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi FiliposHaa.

Milý Filipos, ďakujeme Vám veľmi pekne, že ste si pre svoju nedávnu návštevu vybrali našu Banku Lásky a že ste si našli čas na zhodnotenie svojich pocitov z našej zážitkovej expozície. Neustále pracujeme na zdokonaľovaní našich služieb, takže si vážime všetku spätnú väzbu od našich hostí, aby sme každému z nich priniesli nezabudnuteľný zážitok. S pozdravom a prianim pekného dňa, Zuzana z Banky Lásky.

Recenzované: 10. augusta 2020

Velmi pekne spracovany milostny pribeh Mariny a Andreja, hovoriace obrazy, laskomer... odporucame :)

Dátum zážitku: august 2020
Poďakujte používateľovi Ovecka1.

Milá Ovecka1, veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu. tešíme sa, že ste si našu zážitkovú expozíciu užili a tešíme sa na vašu opätovnú návštevu u nás v Banke Lásky. S pozdravom a prianim pekného dňa, Zuzana.

Recenzované: 23. júla 2020

Originálna expozícia, vhodná pre rodiny, páry, skupiny... Naozaj pútavá a interaktívna prehliadka, možnosť zakúpiť si vlastný "trezor v banke".

Dátum zážitku: júl 2020
Poďakujte používateľovi briskakristian.

Milý Kristianr, ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť našu zážitkovú expozíciu. Tešíme sa, že sa Vám takýto moderný spôsob prehliadky páčil. Veríme, že sa spolu opäť uvidíme u nás v Banke Lásky. S pozdravom a prianim pekného dňa, Zuzana.

Recenzované: 17. júla 2020

Keď sa stretne vynikajúci nápad s hlbokým príbehom, zmieša pocit hrdosti na krásnu slovenskú krajinu, históriu, lásku, romantiku, s marketingom, modernými technológiami, prekrásnym historickým centrom mesta s atmosférou, nadšenými mladými sprievodcami a úprimnou snahou o záchranu niečoho, čo je krásne, dôležité a určite svetové - vznikne Banka lásky. Sme cestovatelia a projekty typu 5D kina v Ríme približujúceho let nad Fontana di Trevi , alebo Londýnsky "London Dungeon" kde je miestna história podávaná zážitkovou formou sa rozhodne s Bankou lásky v Štiavnici dajú porovnávať. Ak môjho zúfalo neromantického manžela osloví niečo tak romantické ako je miesto, kde žila Sládkovičova Marína, aj keď skôr myšlienkou záchrany historickej pamiatky a využitia štôlne so zapojením modernej techniky, skvelého marketingového nápadu a edíciou vína, musím povedať, že sa nadšencom tohto projektu podarilo osloviť naozaj všetkých. Či bude dôvod návštevy zvedavosť, láska, romantika alebo slovenská história a snaha pomôcť, som presvedčená, že bude stáť za to. Držím palce, určite odporúčam a teším sa na ďalšie skvelé nápady v tomto projekte.

Dátum zážitku: júl 2020
Poďakujte používateľovi JankaB89.