Víkendový pobyt v Banskej Štiavnici

Boli sme tu prvý krát a boli sme očarení. Prehliadka bola výborná a čo hodnotíme veľmi pozitívne... viac informácií

Recenzované: 25. októbra 2020
Shamot7
Žilina, Slovensko
Tu býva pravá láska.

Tak teda Banka lásky stojí aj za 500 kilometrov cestovania. Úžasný nápad dvoch úžasných... viac informácií

Recenzované: 11. októbra 2020
Muzikant1
Teplička Nad Váhom, Slovensko

Recenzované: 27. februára 2020

Nádherná interaktívna výstava či už v páre alebo len s priateľmi, samozrejme v páre si to asi predsa len viacej užijete. Napriek všetkému si myslím že vstupné je trošku cez...

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi ycbluer.
Recenzované: 2. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Nie som veľký romantik... Manžel áno. Banka lásky veľmi milo a pekne oboznamuje návštevníkov o vzniku básne a o vrúcne láske dvoch mladých ľudí. Tak ma myšlienka záchrany domu, večnej lásky a možnosti uloženia odkazu pre všetky generácie po nás nadchla že som rada ze sme si zaobstarali schránku. Tešíme sa s manželom na ďalšie návštevy keď budeme môcť sledovať ako prebieha rekonštrukcia druhej časti domu. Sme 2773 majitelia a tešíme sa z toho

Dátum zážitku: január 2020
Poďakujte používateľovi Monson929.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarina_BL, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení BANKA LÁSKY.Zodpovedané: 26. februára 2020

Milá Monson :)
Veľmi sa tešíme z Vašej návštevy a ďakujeme krásne za to, že ste si našli čas a napísali nám ako sa Vám u nás páčilo. Vážime si, že ste si v Trezore Lásky zriadili svoju Schránku a podporili ste tak fundraisingový projekt Banka Lásky. Ďakujeme a tešíme sa opäť na stretnutie s vami!

Recenzované: 8. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Odporúčam navštíviť ! Perfektný projekt zaujímavé spracovanie , obdiv patrí tým ktorí to zrealizovali . Nemožno to tam neľúbiť

Dátum zážitku: december 2019
Poďakujte používateľovi Safari722677.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarina_BL, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení BANKA LÁSKY.Zodpovedané: 10. decembra 2019

Ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Veľmi sa tešíme, že sa Vám v Zaľúbenej Štiavnici a v Banke Lásky páčilo. :)

Recenzované: 13. novembra 2019

Banka lásky vzniknutá na základe skutočnej lásky Maríy a Andreja Sládkoviča, na počesť najdlhšieho verša o láske...úžasný nápad. Emotívne,interaktívne asprievodca bol ako z obrázku ...ďakujemzaj za krásnz neuveriteľne milý obchodík

Dátum zážitku: november 2019
Poďakujte používateľovi MartuskaBB.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarina_BL, Public Relations Manager v zariadení BANKA LÁSKY.Zodpovedané: 28. novembra 2019

Dobry den, Martuška! Velmi nas potesili Vase slova. Vazime si to, tesime sa, ze ste nas navstivili a pacilo sa Vam u nas :)

Recenzované: 10. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Neuveritelne dobre urobene muzeum, zabavne, interaktivne, velke prekvapenie! A obchodik na zaver, kde si mozete kupit krasne suveniry je uz len potesenie na koniec :) tlieskam napadu!

Dátum zážitku: november 2019
Poďakujte používateľovi vierao547.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarina_BL, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení BANKA LÁSKY.Zodpovedané: 11. novembra 2019

Vierka, velmi sa tesime, ze sa Vam u nas v BANKE LASKY pacilo! Dakujeme, ze ste si nasli cas a napisali nam tuto krasnu recenziu :)