“Vyborne”
Recenzia Kantina Tratoria

Kantina Tratoria
Na pozícii č. 11 spomedzi 38 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo,príjemná obsluha. Maximálna spokojnosť. Popravili sme si chuť po zlom obede z inej reštaurácie.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Gabriela G.

Zrecenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Už sme tu boli 2.x a latka je stále vysoko :) krásne zariadená, útulná mini reštaurácia, výborná kuchyňa - veľké porcie za prijateľné ceny. Parádna hudba v pozadí a úplne najlepšia obsluha :) ochotná, milá, usmievavá vysoká dievčina. Jednoznačne odporúčam lokše s kapustou.

Dátum návštevy: október 2017
2  Poďakujte používateľovi BarboraJ57.
Zrecenzované: 25. októbra 2017

Navštívili sme túto reštauráciu v piatok večer, je to malá, ale útulná reštaurácia s veľmi príjemnou obsluhou. V centre mesta, na ulici, ktorá vedie k trojičnému námestiu. Príjemná "rodinná" atmosféra, treba vyskúšať. Jedlá sú síce drahšie (napr. ponúkané kačacie menu), no po ochutnaní ich palaciniek a huspeniny nepochybujeme, že sa oplatia vyskúšať. Určite ešte navštívime.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Q7664UCannak.
Zrecenzované: 14. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: september 2018
Zrecenzované: 15. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: apríl 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kantina Tratoria, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica

Navštívili ste Kantina Tratoria? Podeľte sa o svoje zážitky!