“Velmi velke sklamanie”
Recenzia Liberty Bistro

Liberty Bistro
Na pozícii č. 25 spomedzi 33 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Snazila som objednat si zdravsiu variantu ranajok - palacinky s ovocim. Poprosila som slecnu casnicku o ovocie navyse, ze zan rada doplatim. Slecna mi doniesla palacinky s ovocim z konzervy a poloprehnity banan. Neverila som, ze toto sa moze v roku 2018 stat. Najviac ma mrzi, ze toto uvidia zahranicni turisti...

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi zuzanak930.

Zrecenzované: 6. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie v centre BŠ je asi jediné pozitívum. Na jedálne a nápojové lístky sme čakali asi 15 minút. Rodina pri susednom stole, ktorá prišla neskôr, bola obslúžená pred nami. Na jedlo sme čakali asi pol hodinu. Z vypísanej ponuky takmer nic už nemali. Moje kačacie prsia boli síce chutné, no celkový dojem mi pokazilo 5 ks negustióznych knedlí, naservírovaných ako pre chlapa po fuške. Červená kapusta na extra tanieri bola veľmi sladká a rozvarená. Za 15€ som čakala viac. Manžel mal bravčovú panenku, ktorú horko ťažko našiel na tanieri. Par mini prekorenených kúskov mäsa, par koliesok pripečených zemiakov a v strede 2 kolieska uhorky, zvädnutý šalát a paradajka.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi mishanti2018.
Zrecenzované: 16. apríla 2017

Skvely kuraci vyvar ako od maminky, rovnako tak cesnacka. Velmi ochotny personal a ciste a moderne prostredie nam sprijemnili den v stiavnici. Restauracia ponuka sedenie aj na terase. Kavu sice nemaju, no pani za pultom ochotne ponukla kavu z vedlajsieho sesterskeho podniku, takze spokojni. Odporucame.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi isawfuture.
Zrecenzované: 2. októbra 2016

Výborná centrálna poloha bistra je jediné pozitívum celého podniku. Sklamanie sme zažili už v úvode, keď terasa so sedením priamo pred bistrom nepatrí k podniku, čo sa žiaľ takmer každý zákazník dozvedel až po platení. Interiér bistra je čistý a nový, kedže majú otvorené len mesiac. Ponuka jedál vyzerá fajn - napr. grilované kuracie prsia, panenka, grilovaný hermelín, šaláty..tri druhy burgrov, cestoviny a pohánkové palacinky na sladko i slano. Dali sme si penne chilli con carne (4,90 eur)a hovädzí burger ako menu- s limonádou a pečenými zemiakmi (6,80 eur) Cestoviny boli studené, tvrdé a omáčka veľmi podpriemerná. Pani pri pokladni sľubovala k burgeru domácu žemlu a čerstvo mleté mäso. Dostali sme malú porciu gumených studených zemiakov a burger, ktorého mäso bolo absolútne prekorenené čiernym korením. Žemľa bola tvrdá a celok nezachránil ani chedar ani uhorka či čo to tam ešte bolo. Musím žiaľ uznať, že to bol najhorší burger aký som v živote jedla. Jedlá sa s obrázkmi porovnať ani nedali a nielen naša nespokojnosť nebola pochopená obsluhou. Nikdy viac.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi nsoci.
Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liberty Bistro, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Liberty Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!