“Veľké sklamanie”
Recenzia Liberty Bistro

Liberty Bistro
Na pozícii č. 25 spomedzi 33 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: 2. októbra 2016

Výborná centrálna poloha bistra je jediné pozitívum celého podniku. Sklamanie sme zažili už v úvode, keď terasa so sedením priamo pred bistrom nepatrí k podniku, čo sa žiaľ takmer každý zákazník dozvedel až po platení. Interiér bistra je čistý a nový, kedže majú otvorené len mesiac. Ponuka jedál vyzerá fajn - napr. grilované kuracie prsia, panenka, grilovaný hermelín, šaláty..tri druhy burgrov, cestoviny a pohánkové palacinky na sladko i slano. Dali sme si penne chilli con carne (4,90 eur)a hovädzí burger ako menu- s limonádou a pečenými zemiakmi (6,80 eur) Cestoviny boli studené, tvrdé a omáčka veľmi podpriemerná. Pani pri pokladni sľubovala k burgeru domácu žemlu a čerstvo mleté mäso. Dostali sme malú porciu gumených studených zemiakov a burger, ktorého mäso bolo absolútne prekorenené čiernym korením. Žemľa bola tvrdá a celok nezachránil ani chedar ani uhorka či čo to tam ešte bolo. Musím žiaľ uznať, že to bol najhorší burger aký som v živote jedla. Jedlá sa s obrázkmi porovnať ani nedali a nielen naša nespokojnosť nebola pochopená obsluhou. Nikdy viac.

Poďakujte používateľovi nsoci.

Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 13. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liberty Bistro, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Liberty Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!