Penzión na Kopci(Banská Štiavnica)
55 USD
  • Bezplatné parkovanie
Archanjel Caffe Bar Inn(Banská Štiavnica)
  • Bar/hotelový bar
Penzión Kachelman(Banská Štiavnica)
87 USD
70 USD
125 USD
Expedia.com
Ukázať ponuku
Gavalier Design Rooms(Banská Štiavnica)
93 USD
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
Penzión Cosmopolitan I.(Banská Štiavnica)
58 USD
Penzion Nostalgia(Banská Štiavnica)
  • Bezplatné parkovanie
Penzión Cosmopolitan II.(Banská Štiavnica)
Hotel Salamander(Banská Štiavnica)
Zrecenzované: 13. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie rezervovane cez booking, bez upozornenia ze sa v danom case kona v hoteli stuzkova. Samozrejme nas ubytovali rovno nad salu kde sa stuzkova konala, po vymene izby na 5te poschodie sa aj tak nedalo spat, stazujucich hosti sa tam stretlo o polnoci na recepcii viac. Recepcne totalne nekompetentne a bez telefonatu riaditelke/majitelovi nepovedia nic. Vdaka pobytu v tomto hoteli sme si neuzili podujatie vinna spacirka, pretoze sme boli unaveni a nevyspati.
Izby v hoteli vyzeraju ako v 80tych rokoch, takisto recepcia a okolie. Hotel vyzera pekne iba zvonku, co ma zmiatlo a pred rezervaciou som si nepozrel recenzie, ktore su mimochodom na tento hotel na vsetkych portaloch otrasne.
Na zaver: Nenechajte si pokazit vas povyt v tomto krasnom meste ubytovanim v tomto hoteli a ubytujte sa kdekolvek inde, vsade to bude lepsie.
Mimochodom za tu noc ked sme sa vdaka stuzkovej nevyspali som odmietol zaplatit, navrhli mi sice 20% zlavu ktora nebola adekvatna tomu ze mi toto podpriemerne ubytovanie pokazilo vinnu spacirku.

Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi 411viktorm.
Zrecenzované: 11. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po príchode do izby boli nefunkčné všetky elektrické zásuvky, čo sme nahlásili pri odchode na recepcii.Po návrate sme našli v izbe prázdnu vínovú fľašu a odpadky v koši, bolo počuť každý krok v hoteli, parkovanie 8€ noc...

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Misselamis.
Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Na zaciatok upresnim, neviem ako ostatni navstevnici, ale my sme "free parking" nemali, naopak zaplatili sme 8eur/den+priestor pre parkovanie bol velmi obmedzeny. INTERNET na izbach nesiel skoro vobec, TV stale vypadavala.

Ranajky boli pomerne slusne, zarazili nas ale spinave taniere a obity riad. Cesta pri hoteli je dost frekventovana a nakolko okna su povodne, ruch je dost pocut.

Recepcia hotela bez usmevu a pozdravu.

Nechcem byt len kriticky, Banska Stiavnica je krasne mesto plne zaujimavych miest, tento hotel bol ale priemerny a pri buducej navsteve by som si vybral skor ine ubytovanie.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi Andrej H.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

Príjemný hotel s dobrým ubytovaním a peknou terasou s výhľadom vás prenesie do časov nie tak dávno minulých - asi tak 40 rokov späť. Arogantná, nevychovaná a neprofesionálna obsluha nás na obed (asi 3 stoly), sediac na terase nielenže obslúžila, ale zároveň nás upozornila, že stoly sú prestreté vnútri (cez nádherný slnečný letný deň), a ak chceme obedovať vonku na terase, musíme si taniere preniesť sami.
Keď sme si stolovanie preniesli, prišiel mladý čašník s otázkou, či je niekto z nás vegetarián. Opýtali sme sa, čo je dnes v ponuke - odpoveď: "Je mäso a syr." Asertívne som ho poslal do kuchyne zistiť ďalšie informácie, ktoré by mu pomohli upresniť jeho odpoveď, na čo mladý pán reagoval posmešným arogatným výrazom.
Hodnotím to ako totálne zlyhanie zaškolenia a manažmentu personálu, ktoré je na Slovensku chronickou chorobou v oblasti služieb.

• Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s priateľmi
2  Poďakujte používateľovi Martin K.
Zrecenzované: 28. júna 2017

Hotel je situovaný v centre Banskej Štiavnice s výhľadom na Nový zámok.
Plusy:
- Veľmi milý a ochotný personál,
- Pekné a čisté izby
- VIP wellness (na najvyššom poschodí, v noci s výhľadom na hviezdy)
- Výborná reštaurácia
Mínusy:
- Chýbajúca klimatizácia na izbe (boli sme v lete a bolo dosť teplo)
- Na obed a večeru treba ísť do reštaurácie, ktorá je kúsok od hotela (cca 1 minútu peši, nachádza sa v Penzióne Grand Matej), je to však pekná reštaurácia s vonkajšou terasou a varia tam výborne.

• Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi brano2106.