“Útulné luxusné”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 7 lokalít!
Hotel Grand Matej
Na pozícii č. 4 spomedzi 4 hotelov v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: 15. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel je v historickej budove historického centra BS, s vlastným parkoviskom. Šikovné čisté a útulné izby, skromný wellness, ochotný a ústretový personál, služby na vysokej úrovni. Určite sa sem ešte vrátime. Ďakujem.

Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi maro_k653.

Zrecenzované: 13. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie rezervovane cez booking, bez upozornenia ze sa v danom case kona v hoteli stuzkova. Samozrejme nas ubytovali rovno nad salu kde sa stuzkova konala, po vymene izby na 5te poschodie sa aj tak nedalo spat, stazujucich hosti sa tam stretlo o polnoci na recepcii viac. Recepcne totalne nekompetentne a bez telefonatu riaditelke/majitelovi nepovedia nic. Vdaka pobytu v tomto hoteli sme si neuzili podujatie vinna spacirka, pretoze sme boli unaveni a nevyspati.
Izby v hoteli vyzeraju ako v 80tych rokoch, takisto recepcia a okolie. Hotel vyzera pekne iba zvonku, co ma zmiatlo a pred rezervaciou som si nepozrel recenzie, ktore su mimochodom na tento hotel na vsetkych portaloch otrasne.
Na zaver: Nenechajte si pokazit vas povyt v tomto krasnom meste ubytovanim v tomto hoteli a ubytujte sa kdekolvek inde, vsade to bude lepsie.
Mimochodom za tu noc ked sme sa vdaka stuzkovej nevyspali som odmietol zaplatit, navrhli mi sice 20% zlavu ktora nebola adekvatna tomu ze mi toto podpriemerne ubytovanie pokazilo vinnu spacirku.

Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi 411viktorm.
Zrecenzované: 11. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po príchode do izby boli nefunkčné všetky elektrické zásuvky, čo sme nahlásili pri odchode na recepcii.Po návrate sme našli v izbe prázdnu vínovú fľašu a odpadky v koši, bolo počuť každý krok v hoteli, parkovanie 8€ noc...

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Misselamis.
Zrecenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Na zaciatok upresnim, neviem ako ostatni navstevnici, ale my sme "free parking" nemali, naopak zaplatili sme 8eur/den+priestor pre parkovanie bol velmi obmedzeny. INTERNET na izbach nesiel skoro vobec, TV stale vypadavala.

Ranajky boli pomerne slusne, zarazili nas ale spinave taniere a obity riad. Cesta pri hoteli je dost frekventovana a nakolko okna su povodne, ruch je dost pocut.

Recepcia hotela bez usmevu a pozdravu.

Nechcem byt len kriticky, Banska Stiavnica je krasne mesto plne zaujimavych miest, tento hotel bol ale priemerny a pri buducej navsteve by som si vybral skor ine ubytovanie.

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi Andrej H.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

Príjemný hotel s dobrým ubytovaním a peknou terasou s výhľadom vás prenesie do časov nie tak dávno minulých - asi tak 40 rokov späť. Arogantná, nevychovaná a neprofesionálna obsluha nás na obed (asi 3 stoly), sediac na terase nielenže obslúžila, ale zároveň nás upozornila, že stoly sú prestreté vnútri (cez nádherný slnečný letný deň), a ak chceme obedovať vonku na terase, musíme si taniere preniesť sami.
Keď sme si stolovanie preniesli, prišiel mladý čašník s otázkou, či je niekto z nás vegetarián. Opýtali sme sa, čo je dnes v ponuke - odpoveď: "Je mäso a syr." Asertívne som ho poslal do kuchyne zistiť ďalšie informácie, ktoré by mu pomohli upresniť jeho odpoveď, na čo mladý pán reagoval posmešným arogatným výrazom.
Hodnotím to ako totálne zlyhanie zaškolenia a manažmentu personálu, ktoré je na Slovensku chronickou chorobou v oblasti služieb.

• Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi Martin K.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Banská Štiavnica alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0,2 km
Hotel Arcade
Č. 1 z 8 v lokalite Banská Bystrica
60 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Grand Matej? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Grand Matej

Adresa: Kammerhofska 5, Banská Štiavnica 96901, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Banskobystrický kraj > Banská Štiavnica
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 4 spomedzi 4 hotelov v lokalite Banská Štiavnica
Cenový rozsah: 47 € – 70 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 3 — Hotel Grand Matej 3*
Počet izieb: 41
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Grand Matej. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?