Nádherná dovolenka krásny čistý hotel veľmi milí personál strava veľmi rozmanitá chutná všetko na 100 percent, veľká spokojnosť. Odporúčame aj náročnim klientom. Na budúci rok by sme sa tu chceli vrátiť.

Poďakujte používateľovi Hsgzwgezw.

Všetko sa nám páčilo , miestnosť je dobrá, všetko je čisté,každý deň sa čistí.
Jedlo je chutné ,výber sa mi naozaj páčil .
More je teplé,pláž je malá ,personál je milý,všetci sú veľmi priateľskí.
Sa nám to páčilo,vrátime sa !!!

Poďakujte používateľovi Renatavvietskova.

Najlepšia dovolenka na akej sme boli, krásne more, prostredie, obsluha a taktiež animačný tím. Radi si zopakujeme túto dovolenku. Odporúčame aj náročnejším klientom. Pre plavcov výhoda vstup po mole a hlboká voda. Kľudne a teplucke more hoci sme boli na konci sezony

Poďakujte používateľovi Marek123marek.

Najlepsi hotel, kde sme kedy boli. Odporucame najviac, personal je velmi mily a ustretovy. Je tu vyborny animacny program, jedlo je skvele. Jedine negativum je kamienkova plaz, ale kedze sme dvaja, nevadi nam to, nakolko sme vacsinou pri bazene

Poďakujte používateľovi Monika6942204.
Recenzované: 31. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu pred rokom a vratili sme sa. Stavili sme na istotu a nelutujeme. Perfektny hotel s vynikajucimi sluzbami, priatelskym personalom( tymto pozdravujeme Mehmeta z alla carte) kuchyna topka a animatori....nieco uzasne dakujeme ano rok sme tam znova

Poďakujte používateľovi Anna S.