Recenzované: 31. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu pred rokom a vratili sme sa. Stavili sme na istotu a nelutujeme. Perfektny hotel s vynikajucimi sluzbami, priatelskym personalom( tymto pozdravujeme Mehmeta z alla carte) kuchyna topka a animatori....nieco uzasne dakujeme ano rok sme tam znova

Poďakujte používateľovi Anna S.
Recenzované: 28. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

V Turecku sme sa cítili fantastický. Mali sme veľa hotelov na výber, ale myslíme si ze sme si vybrali ten najlepší. Perfektná dovolenka, nevieme nič pripomenúť, čo nám chýbalo počas dovolenky. Hotel nový, krásny, čistý. Hneď prvý dojem v hoteli priateľský, a kľudný. Milý personál už hneď na recepcii. Izba vždy čistá. Každý deň chodila milá pani upratovačka, ktorá vždy nám nechala niake milé prekvapenie v izbe.
Strava bola pestrá a chutná vždy dostačujúca. Pri bare tiež drinky, coctaily chutné, kvalitné a prefketne pripravené.
Čašníci, čašníčky, barmani tiež profesionálny prístup a robota. Snažili sa dohovoriť aj po anglicky, takže sme nemali problém s angličtinou. Naš barman, Abdullah, kto miešal brutálne coctaily, drinky a bol veľmi milý vždy usmiaty. Máme aj fotku sním v albume.
Bazén v hoteli vždy čistý každú noc upratovali a čistili vodu.
Pláž síce menší ale čistá a dostačujúca.
Vstup do mora je čistá pieskovo-kamienková, s menšími kamienkami. Mólo priestranné, s viacerými vstupmi do mora.
Animatori sa starali veľmi dobre k hosťom. Vždy vysmiatí, mali výborne hry. Boli fantastickí. Dúfam že náš najlepší animátor s ktorým mame aj fotku tiež prečíta našu recenziu.
Ďakujem pre hotel Sirius Deluxe za nádhernú dovolenku v Turecku.
Oproti hotela je obrovská tržnica kde sa dá perfektne nakúpiť, len dôležité je vedieť sa dobre jednať.

Poďakujte používateľovi Tommy2390.
Recenzované: 8. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Dobrý hotel na úrovni služby spokojnosť personál god slovakei dobré jedlo dobrý alkohol dobré izby čistota na úrovni večerné akcie koncerty zábavy a Bari na úrovni alkohol chutný brutálne dobrý som spokojny

1  Poďakujte používateľovi Jwhzshua.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia sirius_deluxe, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sirius Deluxe Hotel.Zodpovedané: 10. augusta 2019

Dear guest,

Thanks a lot for your precious comment on behalf of Sirius Deluxe Hotel.We truly appreciate you for taking the time to share some thoughts of yours regarding our hotel and we are happy that you enjoyed your time with us!

If you have any requests or wishes please do not hesitate to write to us anytime and we hope to welcome you back to Sirius Deluxe on your next trip to Antalya.

Best regards,
Sirius Deluxe Hotel Management

Recenzované: 25. júla 2019

Všetko bolo super, jedlo výborné, zábava výborné,pekná izba , stále čistá. Priestory hotela pekné.Jediný nedostatok bol špinavý riad(poháre, taniere...), v bare aj reštaurácii,na to by mohli viac dbať.

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi tanapit11.
Recenzované: 21. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel nádherný exteriér, interiér. Všade dbali na čistotu počas dňa aj v noci. Jedlo pestré, bohaté na výber. Myslím,že uspokojí aj náročného gurmana. Dostatok ovocia, zeleniny, rýb, nápojov, zákuskov, čerstvé pečivo, voda v chladničke na každom kroku. Každý deň výmena uterákom. Bazén čistený večer, pláž, lehátka.
Určite sa sem vrátime .

1  Poďakujte používateľovi MoniK412.