Recenzované: 16. augusta 2019

Bola to skvelá dovolenka.Hotel bol úžasný , hodný 5 hviezdičiek.Strava vynikajúca,aj pláž aj personál.Každý večer perfektné vystúpenie akrobatov či tanečníkov.V meste možnosť skvelých nákupov.More čistučké ,žiadne vlny ani žiadne živočíchy,keď nerátam malé rybičky.Ani morské riasy .

Poďakujte používateľovi ErikaAndrejka.
Recenzované: 22. júla 2019

Dovolenka v tomto hoteli nám bola odporúčaná cez pani v cestovnej agentúre na základe skúsenosti od jej klientov. Na základe fotiek a predošlých hodnotení hotela sme nemali s priateľom extrémne očakávania no opak bol pravdou. Bola to naša úplne prvá dovolenka pri mori, ktorá splnila naše predstavy o krásnej nezabudnuteľnej dovolenke. Cez krásny čistý hotel, areál, bazén, úžasne jedlo, milý personál a rôzne aktivity pod vedením šikovných animátorov až po krásne čisté more a pláž. Obchodíky sú len kúsok od hotela stačí sa len krátko prejsť popri krásnych chodníčkoch a hoteloch. Niet čo dodať. Jedine čo sme nevedeli bolo to, že je tam veľmi veľa Rusov, ktorým bol prispôsobený výber večernej hudby, čo nám už po pár dňoch trošku vadilo, ale nič hrozné :). Vhodná aj pre rodiny s deťmi lebo o 23:00 hudobné programy skončili, aby nerušili rodiny s deťmi. Bolo nám krátko a radi sa tam niekedy ešte vrátime! :)

Poďakujte používateľovi NikolDz.
Recenzované: 28. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel pekný čistý,pláž asi 120 m od hotela, ale krásna piesková. Vhodná aj pre malé deti.Chybalo nám viac ovocia. Prevažne Ruskí turisti,jeden mal výhrady keď nám animátor pustil slovenské pesničky. Ale inak v pohode.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi zitaba.
Recenzované: 19. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zazili sme v tomto hoteli nadhernu dovolenku, vynikajuce sluzby, fantasticka strava....stale bolo nieco ine....cistota super...kazdy den upratana izba a vonava....na plaz sme sa dostali podchodom max za 5 minut a to s malym dietatom....na plazi bar od 10.00 do 18.00....aj pitie aj strava.....no a more je neskutocne ciste a prijemneee tepleee proste super.....animacie boli stale...no viac som cakala ze budu rozne predstavenia....viac bavili animatori ale boli fakt skveliiiii....co sa tyka hotela bol trosku hluk od cesty...no ak mate izbu zboku a malu sme aj celkom dobry vyhlad na more tak ti bolo fajn.....proste boli sme velmi spokojni :)

Dátum pobytu: júl 2018
2  Poďakujte používateľovi ivkafurtkevic.
Recenzované: 5. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2019