“Krasny kastiel a prijemna prechadzka v parku”

Kaštieľ vo Svätom Antone
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Voľnočasové aktivity v Svätom Antone
Podrobné informácie o atrakcii
Zrecenzované: 29. júla 2017

Kastiel ma naozaj unikatnu historiu a je na Slovenske pomery velmi dobre zachovany - myslim tym, ze sa zachoval aj povodny nabytok a nie su len repliky. Sprievodkyna sa naozaj vyznala a hovorila zaujimavo. Skoda, ze sa v kastieli neda fotografovat aj vo vnutri a ze prehliadka je zamerana len na pasivne pocuvanie.

Poďakujte používateľovi iwka223.

Zrecenzované: 21. júla 2017

Kaštieľ má naozaj čo ponúknuť, rozšíril ponuku múzea o ďalšie priestory. nachádza sa tu naozaj veľa mobiliáru a historických artefaktov, ktoré sú naozaj k videniu. Napríklad nábytok, ktorý darovala Mária Terézia svojej dcére Márii Antoinette pozlátená 24 karátovým zlatom.Pri prehliadke je vhodné pozrieť aj kaplnku, marketériu, múzeum poľovníctva a celkom pekne upravený park pri kaštieli. V areáli strávite príjemné cca 2-3 hodiny.

Poďakujte používateľovi peter K.
Zrecenzované: 2. mája 2017

Nádherne upravený park s jazierkami a peknými stromami a krásne udržiavaný lovecký zámok zaujme každého návštevníka.

Poďakujte používateľovi BratislavaAgnes.
Zrecenzované: 24. apríla 2017

V múzeu je množstvo originálnych exponátov, krásny nábytok, krásne tapety, množstvo obrazov a trofejí. Prehliadka celého múzea (veľký okruh) trvá asi 1,5 hodiny.

Poďakujte používateľovi Jarka267.
Zobraziť viac recenzií
Zrecenzované: 30. januára 2017

Pri návšteve kaštieľa sme mali veľmi milú lektorku. I keď bola veľmi zima a boli sme len dvaja s radosťou nás sprevádzala po kaštieli. Veľmi pekné a zachovalé tapety na stenách izieb a veľa obrazov a rytín, na svoje si prídu hlavne poľovníci a rybári.

Poďakujte používateľovi Lubica1972.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kaštieľ vo Svätom Antone, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Kaštieľ vo Svätom Antone? Podeľte sa o svoje zážitky!

;