Skvelá prehliadka:)

3 úžasne strávené hodiny:) Prešli sme sa historickým parkom a potom absolvovali veľký okruh v... viac informácií

Recenzované: 21. októbra 2018
Monika M
Bratislava, Slovensko
Uchvatne

Krasny klastor, expozicie v nom, ale velmi ocenujeme vyklad pani sprievodkyne Tatiany. Take... viac informácií

Recenzované: 6. októbra 2018
Zuzka1612

Recenzované: 21. júla 2017

Kaštieľ má naozaj čo ponúknuť, rozšíril ponuku múzea o ďalšie priestory. nachádza sa tu naozaj veľa mobiliáru a historických artefaktov, ktoré sú naozaj k videniu. Napríklad nábytok, ktorý darovala Mária Terézia svojej dcére Márii Antoinette pozlátená 24 karátovým zlatom.Pri prehliadke je vhodné pozrieť aj kaplnku, marketériu, múzeum poľovníctva a celkom pekne upravený park pri kaštieli. V areáli strávite príjemné cca 2-3 hodiny.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi peter K.
Recenzované: 2. mája 2017

Nádherne upravený park s jazierkami a peknými stromami a krásne udržiavaný lovecký zámok zaujme každého návštevníka.

Dátum zážitku: jún 2016
Poďakujte používateľovi BratislavaAgnes.
Recenzované: 24. apríla 2017

V múzeu je množstvo originálnych exponátov, krásny nábytok, krásne tapety, množstvo obrazov a trofejí. Prehliadka celého múzea (veľký okruh) trvá asi 1,5 hodiny.

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Jarka267.
Recenzované: 30. januára 2017

Pri návšteve kaštieľa sme mali veľmi milú lektorku. I keď bola veľmi zima a boli sme len dvaja s radosťou nás sprevádzala po kaštieli. Veľmi pekné a zachovalé tapety na stenách izieb a veľa obrazov a rytín, na svoje si prídu hlavne poľovníci a rybári.

Dátum zážitku: január 2017
Poďakujte používateľovi Lubica1972.
Recenzované: 9. októbra 2016

Kaštieľ je naozaj unikátny, nádherný, zrekonštruovaný, s fantastickou expozíciou. Máte možnosť výberu kratšej a dlhšej prehliadky/okruhu (osobne odporúčam väčší okruh, treba však rátať, že prehliadka väčšieho trvá cca 2 hodiny), personál- od sprievodcov cez predajcov lístkov- veľmi príjemný a ochotný. V okolí kaštieľa sa nachádza park, v ktorom prechádzka je naozaj veľmi príjemná a ukľudňujúca. Návštevu rozhodne neoľutujete!

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi bosorka5.