Pekne strávený deň s demi.

Pekné miesto pre dospelých ale veľmi dobre strávený čas s deťmi. Kontakt so živými zvieratkami Ak... viac informácií

Recenzované: 12. februára 2020
46astridn
Bratislava, Slovensko
Pobit v prirode

Recenzované: 7. januára 2018
sladjazekic
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 7. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Ak neviete co z nacateho dna urite sa vyberte do prirodi namiesto obhodneho centra . Tato farma je nedaleko BA s dobrou dostupnostou hlavne autom .
Mi sme sa tam vybrali na obed no bolo tam strasne vela ludi cakajuci vo frontah pred vstupom na brinzove halušky . Takze nepohibujte o tom ze su vyborne .
Urite stoji za ohutnat aj ich pekaren kde maju uzasnu bublaninu a pagace , korbace ties . Pecka je ze kartou mozete platiti .
Deticky si ties pridu na svoje , je tam mini ihrisko a samozrejme zvieratka .
Takze vrelo odporucam .

Dátum zážitku: november 2017
9  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Recenzované: 8. novembra 2017

Biofarma Stupava je stvorená pre nedeľný rodinný výlet alebo stretnutie s priateľmi. Príjemné prostredie, zvieratká na dotyk, výborná slovenská a domáca kuchyňa.
Milovníci bryndze si prídu určte na svoje :)

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi Renata1E.
Recenzované: 31. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo, výborne prostredie pre rodiny s deťmi. Tomuto miestu jednoducho nič nechýba. Výborne akcie sa konajú pre deti

Poďakujte používateľovi BarboraB209.
Recenzované: 24. júla 2017

Boli sme tu už pred asi šiestimi rokmi, vtedy ešte bez detí, teraz naopak už s dvomi! :-) Čo povedať, takéto miesta sú skvelým tipom na výlet, bodaj by ich bolo o veľa viac! Všetko sa nám páčilo, A hlavne deťom. Zvieratká, preliezky, kolotoč, kolibka plná pochúťok slovenskej kuchyne. Želáme farme veľa úspechov a dlhý život!

Poďakujte používateľovi Skerosan.
Recenzované: 20. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Biofarmu sme navstivili uz po niekolky raz a nelutujeme,hned pri prichode si mozete vsimnut tabule,ktore vam napovedia co sa na biofarme nachadza. Mate moznost vidiet viacero zvieratiek,ktore su na farme chovane,co je velkym lakadlom a plusom hlavne pre rodiny s detmi,ked si to spojime este s dobrym jedlom nie je nad cim rozmyslat. Okrem zvieratiek su tu pre deti rozne atrakcie ako napriklad dreveny kolotoc ci drevene hracky.
Co sa jedla tyka,robia tu velmi dobre bryndzove halusky alebo bryndzove pirohy,okrem nich vsak ponukaju aj tradicne slovenske jedla ako su strapacky ci sulance a podobne. My sme si klasicky dali aj ich domacu bazovu limonadu,ktora je sice troska sladsia ale je velmi dobra.
Biofarma ponuka hostom aj vlastnu pekaren,kde si mozte kupit domaci chleba,kolace ale taktiez aj syrove nite a podobne.
Jedinym minusom tejto biofarmy su toalety nakolko su fakt hrozne.
Navstevu tejto biofarmy rozhodne odporucam nielen kvoli jej peknemu prostrediu ale i vybornemu jedlu.

Poďakujte používateľovi 717katie.