“Veľmi chutné”

Pizzeria Il Galeone
Na pozícii č. 1 spomedzi 17 Reštaurácie v Stupave
Kuchyňa: Talianske

Objednali sme si pizzu Capriciosa, pizzu Quatro formaggi / salami, kalamáre na grile a špagety s krevetami na víne s chilli. Všetko bolo vynikajúce ochutené a krásne naaranžované na tanieroch. Bolo cítiť, že suroviny sú čerstvé, vrátane obrích kreviet.
Veľmi sme si pochutili. Obsluha milá a ochotná - konečne sme tu stretli čašníčku, ktorá sa na nás usmievala. Na jedlo sme čakali možno aj 30 min.
Ide o drahšiu reštauráciu - čapovaný Heineken 2,60 eur a Grappa O,4 ml (myslím) 3,50 eur. Za mäsité jedlá zaplatíte od 15 eur vyššie, bez prílohy.

Poďakujte používateľovi 865marianna.

Zrecenzované: 3. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Rozhodne jedna z tých najlepších talianskych reštaurácií. Vynikajúce jedlo, milá obsluha a príjemná hudba. Rozhodne túto reštauráciu odporúčam.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Filipgro.
Zrecenzované: 26. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Obsluha absolútne nezvláda svoju prácu. Čakanie na jedlo cca 40 min. Predjedlá dokonca trvajú dlhšie ako pizza. Kalamáre
úplne bez chuti, úbohé servírovanie bez akejkoľvek omáčky alebo dipu. Mušle podávané na studenej mise. Pizza bola ok. Na účet sme čakali viac ako 30 min, bez ospravedlnenia obsluhy. Veľké sklamanie z toľko ospevovanej prevádzky. Určite nestojí na návštevu
A

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Zuzana S.
Zrecenzované: 23. februára 2019

Prvy krat sme dnes s manzelom navstivili pizzeriu. Bolo plne co sme ohodnotili ako dobre znamenie. Po objednani pitia sme nan cakali asi 40 minut! A to sme sa museli 2 krat pripominat, pricom uz po prvom raze nam casnicka povedala ze uz to ma pripravene na tacke...potom nam doniesla nieco ine ako sme si objednali (namiesto flaskoveho piva capovane, limonadu inej velkosti ako sme chceli).
Na jedlo ja som mala rizoto s plodmi mora ktore bolo ozaj vynikajuce. Manzel mal pizzu, ktora bola dobra ale nijako extra nas neohurila.
Ako dezert sme si dali canolo, ktore zjavne nebolo cerstve, kezde nebolo chrumkave ale trosku vlhke, chutovo ale velmi dobre.
Co ma nemilo prekvapilo okrem veeelmi pomalej obsluhy, ktorej sme sa museli pripominat a casnicka sa 10 min po objednani kavy a dezertu prisla opytat co sme to vlastne chceli, bolo, ze na ucte sme mali zaratany aj parmezan za 2 eura - bola to nadobka parmezanu ktora kolovala medzi stolmi, a zjavne kazdemu zauctovali poplatok. To mi pride trosku zvlasnte na taliansku restauraciu.
Mali sme ozaj velke ocakavania, avsak obsluha sposobila ze celkomvy dojem bol viac ako podpriemerny. Jedlo bolo vyborne, takze by som odporucala popracovat na obsluhe. Neboli sme jedini ktori z toho neboli nadseni.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Paula Š.
Zrecenzované: 27. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Musím pochváliť reštauráciu Talian. My ju tak voláme doma. Majú naozaj skvele jedlo, používajú vlastne suroviny, čo je jednoznačne cítiť pri menšom sortimente jedál a majú sasikaju čo len tak v Bratislave nenájdete:-) ale aj iné dobre vina. Vrelo odporúčam

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Explore613884.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Il Galeone, si pozreli aj

Lab, Bratislavský kraj

Marianka, Bratislavský kraj

Navštívili ste Pizzeria Il Galeone? Podeľte sa o svoje zážitky!