ZOO a zámek Zlín - Lešná
Super výlet na pól dna

ZOO Lešná je úžasná v zime aj v lete, v lete je však vidieť viac zvieratiek a najmä všetky sú... viac informácií

Recenzované: 5. augusta 2019
la_primavere
Trenčín, Slovensko
Nečakané zažitky

Tato zoo ma moc prekvapila rozdelenymi “oblastami” (Afrika, Etiopia,S a J Amerika, Amazonia, Azia... viac informácií

Recenzované: 25. júla 2019
taya244
České Budějovice, Česká republika

Recenzované: 4. marca 2019

zaujímavá zoo- spestrená zámkom lešná, nachádza sa na krásnom mieste, velká plocha lesa a lúk, takze to rodina moze poňat ako celodenny vylet, zaujímavo riesené rozne stanovištia s jednotlivými druhmi zvierat. aj rozne kryte pavilony.

Dátum zážitku: marec 2019
Poďakujte používateľovi joannaBratislava.
Recenzované: 5. februára 2019

Nádherné ZOO v nádhernom prostredí. V strede Zoo sa nachádza krásny poľovnícky zámok. Zámok ako aj ZOO je udržiavaný.

Dátum zážitku: júl 2018
Poďakujte používateľovi kiralyattila7.
Recenzované: 29. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Super zoo. Navštívili sme s 2-ročným synom. Všetko sa nám páčilo. V zoo sa dá krásne pohybovať s kočíkom.

Dátum zážitku: jún 2018
Poďakujte používateľovi ymeno1211.
Recenzované: 20. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

ZOO je rozdelená podľa výskytu zvierat. Napr. všetky africké druhý nájdete iba v časti Afrika. Zoo je rozľahlá v peknom prostredí. Vhodná na peknú prechádzku spojenú s pozorovaním zvierat. V areáli je niekoľko zón s občerstvením. Pekne udržiavané a upravené priestory. Nachádza sa tu aj jeden skleník, ktorý imituje dažďový prales. V areáli sa tiež nachádza zámok, ktorý sme si pozreli iba z vonku. Neviem či sa aj robia exkurzie tohto zámku. Určite odporúčam navštíviť toto miesto.

Dátum zážitku: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi stano182.
Recenzované: 25. októbra 2018

Veľká priestranná rozdelená podľa toho kde sa zvieratká náchadzaju vo svete... úžasná prechádzka ktorá nám dala zabrať 4 hodiny ale pre mamičky s kočíkmi bol aj vláčik ktorý mohli využiť.zvieratá majú veľké výbehy žiadne klietky ale krásne priestory prisposobené ich podmienkam..Ďakujeme určite prídeme zas

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi LuckaB35.