“Absolútny zážitok”

Fit Foodie Restaurant
Na pozícii č. 6 spomedzi 104 Reštaurácie v Zlín
Zrecenzované: 19. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Podľa mňa najlepšia vegan/vegetarián friendly reštaurácia akú som kedy videl. Rovnako dobre sa najedia aj mäsožrúti. Je to zážitková reštaurácia kde s Vami budú jednať v rukavičkách, a to doslova!

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi grasshhopper29.

Zrecenzované: 12. decembra 2018

Zajimava kuchyne, netradicni, zdrava. Dezerty neobvykle, raw, velmi chutne.
Prijemny personal.
Fantasticky koktejl NEGRONI s kakaovými boby.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Pavlaq208.
Zrecenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Pekna restaurace, prijemna obsluha, nicmene Burger byl jeden velky smutny pribeh bulka pripecena, zelenina ledova, maso naprosto bez chuti

Dátum návštevy: október 2018
2  Poďakujte používateľovi 348jirig.
Zrecenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vašu reštauráciu sme navštívili už niekoľkokrát. A vždy sa nám oplatilo íst 100 km len kvôli jedlu. Veľmi nám chutili sépiové špagety, bolonské proteínové rezance a samozrejme burger. Zopár krát sme boli aj na menu a bola to topka. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú radi kvalitné jedlo so skvelou obsluhou. ĎAKUJEME..

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Beatamarcisinova.
Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce jedlo a skvela obsluha ! Odporúčame ! Skvela a široká škála jedál , nápojov , prijemne miesto.

Poďakujte používateľovi Pioneer757409.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fit Foodie Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Fit Foodie Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!