Recenzované: 27. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel na špičkovej úrovni a stále sa zlepšujú. Chodíme sem už 6 rokov a stále nás niečim pozitívne prekvapia. Personál profesionálny. Gastronomia v hoteli vynikajúca a tak isto wellness a procedúry. Hotel ma takú polohu že možete z lyžiarene odísť v lyžiarkach a 20 metrov pred hotelom dať lyže a už ste na svahu. Ideálne na oddych ale aj pre rodiny s deťmi.

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi Getaway672044.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Karin W, Guest Relations Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Cristallo.Zodpovedané: 16. februára 2017

Vážený Bystrík,
Veľmi pekne ďakujeme za spätnú väzbu.
Sme veľmi radi, že ste si užili pobyt u nás a budeme sa ťešiť na Vašu prípadnú ďalšiu návšťevu.
S pozdravom Hotel Cristallo Team Katschberg

Dátum pobytu: február 2020
Recenzované: 27. januára 2020

Dátum pobytu: január 2020
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Karin W, Manager v zariadení Falkensteiner Hotel Cristallo.Zodpovedané: 12. februára 2020