Empire State

Urcite odporúčam navštíviť Empire State, aj pre nádherné vyhlady na mesto, aj pre nadhernu... viac informácií

Recenzované: 15. marca 2019
barbora_svk
Bratislava, Slovensko
Pompézna vo vnútri

Vonku svieti rôznymi farbami v noci, vo vnútri má noblesu. Krásna, zaujímavá budova, prechádzka ňou... viac informácií

Recenzované: 9. marca 2019
nicky60
Slovensko
Prečítať všetky recenzie (91 442)

Recenzované: 10. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Uzasny vyhlad na cely New York :-)
Krasna vyhliadkova plosina, perfektne zorganizovane vstupy od obsluhy a mily personal.

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi mirkat2013.
Recenzované: 3. júna 2016

Mali sme zakúpený NYC Pass - išli sme na vyhliadku cca o 11:00 a hneď sme dostali prekvapko, že na ten istý lístok môžeme ísť aj na nočnú vyhliadku. Takže sme to videli aj cez deň aj krásne vysvietené v noci. Inak to majú super organizačne zvládnuté a kochať vyhliadkou sa môžete tak dlho ako chcete

Dátum zážitku: máj 2016
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
3  Poďakujte používateľovi MartinaA1554.
Recenzované: 3. júna 2016

skvely zazitok, napriek obrovskemu mnozstvu navstevnikov, skvele organizovane, nadherny vyhlad, odporucam navstivit

Dátum zážitku: máj 2016
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou