Recenzované: 24. júna 2019

Hotel s peknými izbami, príjemnou atmosférou a obsluhou. Izby boli útulné a čisté. Personál každodenne upratal izbu a vymenil osušky. Hotel je vybavený výťahom. V bare je príjemná obsluha, dohovoril som sa aj slovensky. Odporúčam.

Tip na izbu: Dvojlôžková
Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Companion43938371118.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 6. júna 2014

V meste Callela som bol už niekoľkokrát, pričom dvakrát som mal v tomto hoteli dokonca drink. Aj preto som sa sem veľmi tešil. Objednali sme si tu pobyt s agentúrou Alpharooms. Počas našej rezervácie nám povedali, že nám pridelili apartmán. Avšak počas registrácie nás informovali, že sme dostali izbu. Bola to veľmi malá izba a nemala ani balkón. Keď som to preveroval na recepcii, bolo mi oznámené, že za lepšie ubytovanie si musím priplatiť €6 denne. Toto sa v žiadnej z recenzii nespomínalo. Keďže to ale bolo výročie našej svadby, tak som tie peniaze zaplatil. Mal som pocit, že to nebol spravodlivý poplatok, pretože v iných hoteloch vrámci tejto oblasti som ešte na nič podobné nenarazil. Navyše, aj pri objednávaní som požadoval balkón s výhľadom na bazén.
Jedlo bolo v poriadku. Víno mi prišlo byť trochu drahé na pobrežie Costa Brava. Zato personál bol k nám veľmi priateľský. Hotel má mimochodom tak trochu centrálnu pozíciu.
Keď to zhrniem, tomuto hotelu by som nedal tak vysoké hodnotenie, aké dostal od iných. Možno však mali s týmto hotelom pozitívnejšiu skúsenosť ako ja.

1  Poďakujte používateľovi Angela C.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.ie. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 6 dňami

Dátum pobytu: október 2019
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019
Recenzované: 23. júla 2019

Typ výletu: Cestoval/a sólo
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Neptuno2017, Recepción v zariadení Hotel Neptuno & Apartments.Zodpovedané: 23. augusta 2019