Magaluf
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 20. júna 2014

Je to starý hotel, a je dokonca starší, ako vyzerá na obrázkoch. Cítili sme sa, akoby sme sa vrátili v čase. Zato je to čistý hotel. Personál na recepcii, ktorý sme často našli ponorený uprostred vášnivej debaty, pôsobil sčasu načas dojmom, ako by sme ich počas rozhovoru "vyrušovali". Izba bola v poriadku. Síce bola takisto staromódna, no inak čistá. Zachránil to veľmi pekný výhľad. Steny veru nie sú zvukotesné, ako už spomínali iní, takže si radšej vezmite zátky do uší! My sme si museli ísť nejaké kúpiť dodatočne. Jedlo a nápoje ušli a vo všeobecnosti neboli zlé vzhľadom na cenu, ktorú sme zaplatili. Avšak viac sa sem už nevrátime.

1  Poďakujte používateľovi Jamie L.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Subdirecion C, Asistente Dirección v zariadení Sunlight Bahia Principe Coral Playa.Zodpovedané: 22. júna 2014

Dear Guest,

Thank you for the feedback of your last holiday in our hotel.

We are happy to know that you are satisfied with the cleanliness of our hote. On the other hand, we would like to apologize for those aspects that have not totally satisfied you. We will take them into consideration, as your opinion is really helpful for us to improve.

Hoping you will give us one more chance to welcome you in any of our hotels.

Best Regards,

Lidia Rincón
Bahia Principe Coral Playa

Recenzované: 21. júla 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AndreinaMundo, Online Reputation v zariadení Sunlight Bahia Principe Coral Playa.Zodpovedané: 12. augusta 2019

Recenzované: 1. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AndreinaM44, Online Reputation v zariadení Sunlight Bahia Principe Coral Playa.Zodpovedané: 27. júna 2019

Recenzované: 26. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019

Recenzované: 22. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: máj 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AndreinaM44, Online Reputation v zariadení Sunlight Bahia Principe Coral Playa.Zodpovedané: 26. júna 2019