Magaluf
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 27. júna 2014

Nanešťastie by som tento hotel ohodnotil ako „0“, ak by sa to dalo. Ako 27-ročný chalan som svojho času býval už v kadejakých dierach, ale táto diera ich prekonala všetky. Kde začať? No, začnem so sklom, výkalmi a krvou, ktoré lemujú chodby k vašej izbe. Pri tomto mieste by juhoamerická väznica vyzerala ako Buckinghamský palác. Za cenu, ktorú som zaplatil, som čakal, že hotel bude mať aspoň priemerný štandard, ale to určite nemá. Zamestnanci sú tiež otrasní a odmietli dať nám kotúč toaletného papiera navyše, takže sme boli v izbe 4 ľudia s jedným toaletným kotúčom na asi 4 dni. Ak uvažujete, že sa tu ubytujete, dám vám radu....... nerobte to :(

1  Poďakujte používateľovi neil a.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dave B, Guest Relations Manager v zariadení BH Mallorca.Zodpovedané: 29. augusta 2014

We are sorry to hear your stay was not as you had expected. The hotel rooms are cleaned to a high standard every other day and reception offer guests facilities such as additional bedding, towels, toilet paper, etc if required. There are two sets of staff within the hotel – the host team and the hotel staff. The host team are available 10 til 10 everyday to help guests with anything they need and if notified of incidents help to resolve them quickly. The hotel staff deal with anything to do with the hotel and its maintenance. We will be sure to pass your comments on to the hotel manager and we hope you enjoyed your stay regardless of these incidents.

Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019

Dátum pobytu: september 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GCHmallorca, Vicky - Guest services BH Mallorca v zariadení BH Mallorca.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Recenzované: 24. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GCHmallorca, Vicky - Guest services BH Mallorca v zariadení BH Mallorca.Zodpovedané: 25. augusta 2019

Recenzované: 13. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GCHmallorca, Annika Guest Services v zariadení BH Mallorca.Zodpovedané: 17. augusta 2019