Ca'n Picafort
Recenzované: 24. júla 2016

Hotel vrelo odporúčam. Má síce len 1 hviezdu ale zodpovedá viacerým. Ubytovaní sme boli v druhej časti hotela, ktorá bola bližšie k moru, nebol tam síce výťah, ale mali sme krásny výhľad na more. Izby boli jednoduché, ale čisté, každý deň sa upratovalo. Stravovali sme sa v hotelovej časti, ktorá bola len cez cestu,... strava bola pestrá, stále sa dalo z čoho vybrať,.... nápoje sú len k raňajkám... my sme mali plnú penziu.... pestrý výber zeleniny, melóny boli stále, zákusok k večeri, alebo zmrzlina... často boli ryby, cestoviny boli vždy, mäso, hranolky, vyprážaná zelenina... so stravou sme boli spokojní. Len by som chcela upozorniť, na izbe si poriadne odložt peniaze, alebo si rezervujte trezor... zmizli nám hneď prvý deň peniaze. Synovi zmizlo 20 Eur a sestre z izby zmizlo 60 Eur... na recepcii sa tvárili že s tým nič nemajú a mali sme si dať peniaze do trezora. Potom sme si ich zamkli do kufrov... More bolo krásne, na pláži vyplavilo niekedy riasy, ale neskôr zmizli, keď prišiel vietor tak boli niekedy dosť veľké vlny a stalo sa, že nás plavčíci do vody ani nepustili. Hotel je v tesnej blízkosti promenády, kde je kopec reštaurácií, barov, obchodov. Boli sme spokojní.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi imita80.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 26. júna 2014

Strávili sme tu týždeň s polpenziou. Dobrý výber jedla na štýl samoobslužného bufetu. Pekná izba a čisté uteráky každý deň. Pekný hotel s priateľskou atmosférou a bezpečný pre ľudí, čo cestujú sami. Fantastická lokalita a skvelé služby za dobrú cenu. Veľmi radi by sme sa sem vrátili.

2  Poďakujte používateľovi Carol M.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Recenzované: 23. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Recenzované: 16. augusta 2019 cez mobilné zariadenie