Recenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie bolo pekne, personal velmi prijemny a ochotny. Hotel ma bazen, bowling a vonku hracie prvky pre deti, altanok, miesto na opekacku/grilovanie a tenisovy kurt. Kuchyna je otvorena do 21:30. Je to miesto vhodne pre vsetky vekove kategorie.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi erka106.
Recenzované: 9. augusta 2017

Krásny hotel, úžasný pobyt mám len výborné skúsenosti. Veľmi ochotná obsluha, bazén výborný, príjemné kúpanie. Bola som s maminou, staršou osobou a ochotne nám dali izbičku na prvom poschodí, aby nemala veľa chodenia do schodov. Rada sa k Vám vrátim, len aby ste mali pre nás voľno. Prostredie a výhľad tiež užasné, strava super, raňajky výborné. Niet čo vyčítať.

Tip na izbu: na prvom poschodí boli pekné izby
Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi Zelka77.
Recenzované: 4. marca 2017

navstivili sme s rodinou, hotel pekny cisty, vonavy, daju sa tam po veceri robit aj zabavne aktovoty bowling, sauna, bazen, stolny futbal, chybali mi tam masaze. Ranajky vyborne, velky vyber, vecerali sme 2 x , rezen kuraci a zemiaky super, polievka vyvar tiez vynikajuci, horsie na druhy den, ked som si dala opekane zemiaky, ktore mi vobec nechutili a kuracie na grile, ktore bolo gumove, muz mal tiez nieco na grile a povedal, ze je to skor dusene, ako ugrilovane, takze tam sa troska posnazit a chybal mi tam aj vyber vacsi na jedalnom listku, vsetky jedla boli o tom, ze hodit na panvicu, pripadne na gril..Mala som chut na ryzu a masko na stave ,svieckou omacku, segedin, kpecenu kacku, kurca pecene, nic take som tam nenasla, len jedla, ku ktorym sa hodia iba zemiaky + cestovinove jedla. V podkrovnych izbach od cesty bolo privelmi teplo, aj ked sme si stiahli radiator a vetrali. Muz sa stazoval na prelezany matrac.

Dátum pobytu: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi Kristinka211.
Recenzované: 16. septembra 2016

Čistota, ochota personálu, zariadenie,strava, bowling, tenis, bazén, okolie hotela, posedenie v altánku, opekanie - ste v krásnom hotely, ktorý je v krásnom prostredí pri potoku a i keď ste pri hlavnej ceste, vôbec o tom neviete. Využívate služby hotela a cítite sa ako na chate. V okolí hotela máte možnosť posedenia či už na lavičkách pri jazierku, v altánku, pod strieškou, opekanisko.... boli sme na víkend a ľutovali sme, že nemôžeme zostať dlhšie. Izby sú priestranné, čisté, nepočuli sme vôbec hostí z iných izieb, takže žiadne papierové steny. Personál veľmi milí, ochotní. Môžeme len odporúčať a určite sa sem ešte vrátime.

Dátum pobytu: august 2016
2  Poďakujte používateľovi janamT4572WT.
Recenzované: 25. júla 2016

hotel má krásne prostredie, výbornú stravu a ochotný personál.izby otočené k ceste maju síce pekny vyhlad, ale vzhladom k tomu, ze hotel nema klimu, v horucich dnoch su dost prehriate, preto odporucam rezervovat si izbu na opacnej strane..

Dátum pobytu: júl 2016
2  Poďakujte používateľovi Slvk K.