“Obed”

Hotel Julianin Dvor
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Habovke
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Všetko v poriadku taký lepší priemer ,čisté prostredie veľké parkovisko, detský kútik,čapocaný Plzeň.

1  Poďakujte používateľovi 202michalg.

Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Polievky: cesnakova, paradajkova druhy chod: Halušky, rezeň, gazdovske plnené zemiaky s klobáskov alebo bryndzou k tomu príjemné prostredie a obsluha. U nás na jednotku. Vrelo odporúčam

2  Poďakujte používateľovi conky2017.
Zrecenzované: 9. augusta 2017

Veľmi dobrá strava, typicky slovenské jedlá, veľmi nápadité a krásne prostredie reštaurácie Rada sa sem vrátim

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Zelka77.
Zrecenzované: 16. septembra 2016

Všetkým nám chutilo. Môžeme odporúčať. Živá hudba v piatok večer bola tiež milým spestrením. Raňajky boli dostatočne pestré a čerstvé. Jediné, čo som očakávala lepšie, bol dezert Meduškino prekvapenie (myslím, že sa to tak volalo), ten ma sklamal, lebo žiadne karamelizované ovocie tam nebolo, len obyčajný kompót.

Dátum návštevy: august 2016
3  Poďakujte používateľovi janamT4572WT.
Zrecenzované: 21. augusta 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Julianin Dvor, si pozreli aj

Zuberec, Žilinský kraj

Navštívili ste Hotel Julianin Dvor? Podeľte sa o svoje zážitky!