Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 6. novembra 2017

Hotel má príjemnú, rodinnú atmosféru, personál bol milí a ústretoví. Počasie nám trochu znepríjemnilo začiatok pobytu, nakoľko na celú noc vypadla elektrina, ale rozniesli nám sviečky aby nám trochu zlepšili situáciu, takže sme mali romantiku aj na izbe aj pri večeri. Jedlo bolo chutné.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi iveta2016.
Recenzované: 12. septembra 2017

Spokojnosť na 100%.Veľmi krásny hotel.Príjemní ľudia.a čo je dobré,každý má svoje parkovacie miesto,podľa čísla izby.Stravovanie výborné.Príroda je tu krásna,blízko sú Oravice.Skratka doporučujem každému,aby zažil tú nádheru.

Dátum pobytu: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Danka777.
Recenzované: 10. apríla 2017

Hotel sme navštivili teraz v aprili a bolo nam super ,čo sa tyka ubytovania ,stravy a welnesu ,personal bol veľmi ústretoví a milí :) utčite by som ho odporučila každemu a hlavne pre rodiny s detmi :)

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi avii252.
Recenzované: 14. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Bolo super,
vsetko,ubytko,strava,personal odporucame,aj parikom aj rodinam s detmi,kazdy si pride na svoje, hned kusok od zjazdovky,aj aquapark bol super,vsetko kustik od hotela. Paradna dovolenka

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi nikinkaaa.
Recenzované: 8. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel je pekny, cisty a personal velmi prijemny. Hotel odporucam pre rodiny s detmi. Blizko aquapark Oravice, lunapark rabkaland (PL), kontakt zoo v LM. Doobeda sme dali daky vylet, poobede wellness. Pred vecerou okolo 17.00 boli virivky takmer prazdne. Detsky bazenik je skor pre deticky okolo 1-2rokov.
Ranajky paradne - bohaty vyber, veceru sme si vyberali den dopredu z 2 druhov jedal.
Jedinny nedostatok vidim v hluku z okolitych izieb. Nam prekazali smiechy z vedlajsej izby o 22.30 a my sme urcite rozculovali ostatnych hosti detskym revom o 6.00 rano. Samozrejme nebolo to nic neunosne. Pobyt sme si velmi uzili. A urcite by som sa vratila

Dátum pobytu: júl 2016
2  Poďakujte používateľovi azzisa.