Tripadvisor

“Veľké sklamanie”

Reštaurácia Oravský Zrub
Na pozícii č. 2 spomedzi 2 Reštaurácie v Nižnej
Zrecenzované: 19. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Najskôr som vrátila kalne pivo s plávajúcim usadeninami po narazení sudu, čo si má čašník všímať. Potom prišli halušky ... niečo hrozné, rozvarené kaša bez chuti, a posypaná cibulkou. Proste celé sprznene. Ak toto prezentujeme zahranicnym hosťom ako našu regionálnu pochúťku, to si moc dobrú reklamu nerobíme. Tento zrub viac nenavstivim.

Dátum návštevy: október 2018
4  Poďakujte používateľovi Ambassador825753.

Zrecenzované: 30. augusta 2018

Zaplatíte zálohu, nikto Vás nečaká, kľúče máte pod kvetináčom s vyschnutým stromčekom, otvoríte izbu a prejde Vás chuť do nej vstúpiť.
Neaktuálne fotografie na web-stránkach, ktoré od vnútorného, ako aj vonkajšieho
bordelu nevystihujú dnešnú realitu ošumelého miesta.

Dátum návštevy: august 2018
4  Poďakujte používateľovi BranislavC9.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MIRO720910, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Oravský Zrub.Zodpovedané: 10. septembra 2018

Pán Cvaniga, ďakujeme za recenziu. Na bookingu máme viac ako 130 reálnych hodnotení s priemerom 8,3 bodu z desiatich, čo je na slovenské podmienky slušné. Na googly máme 3d prezentácie izieb, okolia....takže netuším aké nesúvisiace fotky. A vyprosím si pomenovanie bordel a ošumelé miesto, nakoľko je to urážka tak recenzentov bookingu, ale hlavne nás. V izbičke prichystanej pre vás, bola následne ubytovaná rodinka s dieťatkom a boli veľmi spokojní, nemali žieden problém. Mrzí nás, že ste neboli spokojní.

Zrecenzované: 5. apríla 2018

Hrôza a des hanbím sa, že som zbral priateľov najesť sa. Cesnaková polievka vývar bez chuti s cesnakom (teda vriaca voda nie vývar). Grilovaná zelenina osypaná sušeným hnusom. Pyrohy zemiakove nie bryndzové na plnke sa šetrí, záchody špinavé. Kofola nebola pivo skazené, verte mi hanbil som sa pred priateľmi. Z vonku pekný zrub z vnútra chaos stres panika. Zle

3  Poďakujte používateľovi marianmajercik.
Zrecenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po prečítaní recenzii sme nevedeli, čo nás čaká a ostali sme milo prekvapení. Príjemné prostredie, milá obsluha a výborné jedlo, teda okrem zeleninových šalátov. Mäso však bolo pripravené fantasticky. Rozhodne odporúčame.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Erička V.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekny novy zrub, izby by ale mohli byt cistejsie, tiez sprcha/wc. Slabo odhlucnene - hluk z vedlajsich izieb aj z vonku od cesty. Strava v restauracii OK ale otvorene len do 18tej. V penzione chybali spolocenske hry pre pripad zleho pocasia. Zachranilo to vino :)

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi barborak54.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Oravský Zrub, si pozreli aj

Nižná, Žilinský kraj

Trstená, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Oravský Zrub? Podeľte sa o svoje zážitky!