“otras”

Reštaurácia Oravský Zrub
Na pozícii č. 2 spomedzi 2 Reštaurácie v Nižnej
Zrecenzované: 5. apríla 2018

Hrôza a des hanbím sa, že som zbral priateľov najesť sa. Cesnaková polievka vývar bez chuti s cesnakom (teda vriaca voda nie vývar). Grilovaná zelenina osypaná sušeným hnusom. Pyrohy zemiakove nie bryndzové na plnke sa šetrí, záchody špinavé. Kofola nebola pivo skazené, verte mi hanbil som sa pred priateľmi. Z vonku pekný zrub z vnútra chaos stres panika. Zle

3  Poďakujte používateľovi marianmajercik.

Zrecenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po prečítaní recenzii sme nevedeli, čo nás čaká a ostali sme milo prekvapení. Príjemné prostredie, milá obsluha a výborné jedlo, teda okrem zeleninových šalátov. Mäso však bolo pripravené fantasticky. Rozhodne odporúčame.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Erička V.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekny novy zrub, izby by ale mohli byt cistejsie, tiez sprcha/wc. Slabo odhlucnene - hluk z vedlajsich izieb aj z vonku od cesty. Strava v restauracii OK ale otvorene len do 18tej. V penzione chybali spolocenske hry pre pripad zleho pocasia. Zachranilo to vino :)

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi barborak54.
Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po cca pol roku co som si povedal ze sem zoberem aj rodinu tak dnes to bolo velke sklamanie o 15:00 pani nemala kofolu a ani halusky ale za hodinu a pol sme sa predsa len najedli chut nesklamala no ked takato restauracia v sobotu o 3 nema kofolu a ani halusky a pri odchode este z kuchyne krici kuchar ze uz nic nemame je smutne vedenie by sa asi malo rozhybat

Dátum návštevy: september 2017
4  Poďakujte používateľovi MatejS149.
Zrecenzované: 29. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Hneď pri hlavnej ceste, dobre lokalizované aj značené. Mimo špičku nas obslúžila mladá dievčinka - milá ale neskúsená a trochu popletena. Odporúčame kapustnicu, ta bola naozaj chutná. Slepačia nic moc. Druhé sme ochutnali pirohy - vyzerali "domáce", teda nie kupenske, chuťovo dobre len studené. Bravčova panenka so sipkovo- zázvorovou omáčkou veľmi dobre, naozaj vydarene. No a este palacinky s lesným ovocím - boli s lekvárom, postrúhaným jablckom ale tiež chutne a nadychane. Pre deti podľa mna dobrá voľba. Cenovo inak prijateľné. A aj sa nas nakoniec so záujmom opýtali či chutilo, čo sa veľmi cení.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi TatianaK2085.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Oravský Zrub, si pozreli aj

Nižná, Žilinský kraj

Trstená, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Oravský Zrub? Podeľte sa o svoje zážitky!