“Výborný obed”
Recenzia Penzion Hromada

Penzion Hromada
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Rajeckej Lesnej
Zrecenzované: 18. marca 2018

Veľký výber jedál a dobré pivo. Veľmi dobrý pomer cena/kvalita. Príjemný a usmievavý personál. Útulné prostredie.

Poďakujte používateľovi ren_g897.

Zrecenzované: 12. mája 2017

na odporučenie priateľov sme sa zastavili na obed v penzióne Hromada a skutočne to stálo za to ......aj keď náš prvotný zámer dať si fazuľovú polievku s údeným mäskom nevyšiel ,veľmi milá čašníčka nám ponúkla alternatívu v podobe krémovej zeleninovej polievky a bola výborná ,žiadna vodová polievka ,ale skutočne výborná hustá domáca polievočka. Ako druhý chod sme mali údený grilovaný oštiepok a pikantné mäso v zemiakovej placke .....a tiež bolo vynikajúce ....odporúčam tiež domácu malinovku....my sme ochutnali púpavovú s limetkou a malinovú

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Minardana.
Zrecenzované: 18. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 19. apríla 2017

Dátum návštevy: apríl 2017

Dátum návštevy: august 2020

Navštívili ste Penzion Hromada? Podeľte sa o svoje zážitky!