“Pondelok 20:00”

Máte fotografiu?
Pridajte ju.
PIZZÉRIA U TUČKA
Na pozícii č. 3 spomedzi 5 Reštaurácie v Novej Dedinke
Opis: Rozvoz a donáška pizze, 27 druhov pizze, posedenie na letnej terase v Ivanke pri Dunaji a v Malinove.

Pizzeria ma otvorené do 22hej a o 20hod nezdvíha tel. Objednávky... Na 7x som sa dovolal ale bol som zrušený ževraj bryndzu nemajú.... Dakujem v hľadám si inú a znova žiadne zdvíhanie telefónu toto je podnikánie na Sk? Keď sa niekomu nechce pracovať nech nerobí no nie?

1  Poďakujte používateľovi MichalS2313.

Cestovatelia, ktorí si pozreli PIZZÉRIA U TUČKA, si pozreli aj

Nová Dedinka, Bratislavský kraj
Nová Dedinka, Bratislavský kraj

Navštívili ste PIZZÉRIA U TUČKA? Podeľte sa o svoje zážitky!