“pod vinnym kopcom”

Tokaj Zlata Putna
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Viničkách
Zrecenzované: 13. júla 2019

v tejto casti Slovenska sme objavili na nasej motorkarskej dovolenke na toto uzasne miesto. utulna izba aj s balkonom, sice blizko hlavnej cesty a zeleznici, ale spalo sa prijemne. najvacsim prekvapenim bola kuchyna, kde varia fantasticky. urcite treba vyskusat skvarky zo zubaca. prijemna obsluha a vynikajuce vino z domacich pivnice. urcite sa tu da stravit aj viac dni s prehliadkami okolia.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi AlenaKulikova.

Zrecenzované: 15. septembra 2018

Kuchyňa ako taká vynikajúca, večera bez zaváhania, v raňajkovom tanieri "zlatisté" stopy DNA:((( Zišlo by sa zredukovať na dvore zbytočné ozdôbky, oberajú ducha priestoru o jeho podstatu a funkčnosť... namiesto toho by sa zišlo sústrediť sa na komfortnejšie posedenie vo vonkajších priestoroch - chcelo by tam byť všeličo, stačila by kvalita (na úkor kvantity).

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi LLC71.
Zrecenzované: 2. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

V priebehu 1/2 roka sme tu boli 3krat a zakazdym bol vykon ako na hupacke. Ako by varili dvaja kuchari v inych kuchyniach. Raz velmi dobre jedlo, raz zvlastne bez chuti, mdle vychladnute. Neviem co si o tom mysliet rovnaky pocit mali viaceri z prisediacich co sem chodia. Prostredie aj obsluha v poriadku, skoda toto moze byt vykladna skrina okolia popracujte na tom ...

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi W298LEpetert.
Zrecenzované: 14. septembra 2016

Boli sme na motorkovom výlete po Dolnom Zemplíne, túto reštauráciu som si predtým našiel a účelovo sme sa tu zastavili na jedlo. Bohu žiaľ počas našej návštevy sa akurát začínala svadobná hostina čo malo pravdepodobne dopad na kvalitu jedál a obsluhu. Z piatich polievok sme dostali jednu úplne studenú, čakali sme na polievku asi 40 minút. Vzhľadom na pomalosť obsluhy sme si už nedali druhé jedlo. Inak prostredie a zariadenie reštaurácie veľmi pekné. Ak budem mať nabudúce cestu okolo ešte raz jej dám šancu.

Dátum návštevy: september 2016
2  Poďakujte používateľovi tatracolor.
Zrecenzované: 27. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrá reštaurácia, dobrý výber jedál príjemná atmosféra. Obsluha na úrovni, doporučujem každému kto ss chce dobre najesť navštíviť tuto reštauráciu.

Dátum návštevy: september 2015
Poďakujte používateľovi LoveTravel578823.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tokaj Zlata Putna, si pozreli aj

Satoraljaujhely, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa
Sarospatak, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa

Mikohaza, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa
Satoraljaujhely, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa

Navštívili ste Tokaj Zlata Putna? Podeľte sa o svoje zážitky!