Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 25. mája 2017

Ubytovanie je na okraji mesta v prírode kde máte možnosť vidieť domáce zvieratá ( vhodné pre deti). Izby čisté, personál milý a ústretový. Parkovanie v cene ubytovania. Raňajky stoja 5 € na osoba. Vhodné pre milovníkov prírody s vonkajším posedením a dobrým vínom.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi milo_h655.
Recenzované: 21. apríla 2017

Bol som tam ubytovaný 2krát a určite sa opäť vrátim. Príjemné prostredie, útulný hotel, majitelia super a ich vínko? Vyskúšajte a nebudete chcieť byť ubytovaní inde...
Odporúčam!!! Ja ak pôjdem ešte do týchto končín určite sa ubytujem práve tu.
Ivan

Dátum pobytu: apríl 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi ivan5112017.
Recenzované: 9. októbra 2016

Ubytovanie krásne,čisté,kľudné,majitelia ústretoví,milí...ODPORÚČAM,cítili sme sa veľmi dobre...príjemne.Odporúčam aj dovolenku s deťmi,v okolí pobehujú pávy,deti tam uvidia srnky,zajačiky,vybavené detské ihrisko,možnosť grilovania a príjemného posedenia v objekte pri dobrom vínku od domácich...

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi VieraM32.