Výborne

X-Bionic má výborne jedlo, obsluhu príjemnú, vodu čistú, areál pekný, moderný a čistý. Obsluha... viac informácií

Recenzované: 24. marca 2020
SamuelLorincz
Šamorín, Slovensko
Nedeľa

Chodievame tu často. Vždy super. Voda čistá, areál čistý, máme to tu radi a vrelo odporúčame... viac informácií

Recenzované: 1. septembra 2019
760dusanr
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 1. februára 2018

Myslím, že tento multi komplex je určený pre firmy a nie pre pary a ešte cez zimu. Je to bohatý komplex , ale má neskutočne veľmi drahé ceny a to všade, preto na raňajkách nás bolo prihlásených desať ľudí. Bola som tam aj z firmy aj s manželom. Wellness je otvorený od 14:00, kde v iných komplexoch je neobmedzene. Posilňovňa je super. Aspoň tá bola otvorená od 8:00 hod. Ešte je tam bowling a tuli kino. Na poukaze boli napísané reštaurácie , kde sa môžme stravovať , ale nenaučila som sa ich naspamät a presne kde su. Jedna reštaurácia bola síce v areáli , ale tu sme sa stravovať nemohli, ale to sme sa dozvedeli na konci pobytu. Je tam ešte Japonska reštaurácia , ale ja nemám rada Japonsku kuchyňu a tretia reštaurácia neviem ako sa vola, ale chodili sme tam na raňajky a tá bola na večeru zatvorená. Tak sme išli do reštaurácie myslím , že to bola steakova reštaurácia , ale ja steaky nemusím , tak sme si dali klasiku. Nakoniec sme si pri odchode museli zaplatiť sumu, ktorú sme v tejto reštaurácií minuly, to mi nevadí , ale išlo o to , ze sme sa v takom komplexe nemali kde najesť. Bola otvorená len Japonska reštaurácia, ktorú nemusim a druha bola zatvorená. Aj ked poukaz bol v hodnote 860€, čo nie je mala suma na 2 noci. Toto nebol môj prvý wellness pobyt , ale asi 10, tak viem porovnať. Za tu sumu si môžte dopriať určite 3 skvele wellness pobyty.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi zuzananagyova77.
Recenzované: 27. januára 2018 cez mobilné zariadenie

S chorým 7 ročným synom sme si v tomto hotely dovolili o 9:56 otázku na recepciu, že teda nestihneme raňajky do 10:00 (sobota), či by nebolo možné to nejako vyriešiť, arogantne nam oznámené, že to je náš problém a mali sme si to poriadne pozrieť. Absolútne neskutočný prístup. Toto som ešte nikde nezažil. Ďakujeme, že ste nám pokazili chlapský víkend so synom. Hanba.

Dátum zážitku: január 2018
7  Poďakujte používateľovi Explore659261.
Recenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

B rámci firemných akcií sme navštívili aj tento hotel a k nemu prislúchajúce zariadenia. Jednak je to obrovský kolos. Za druhé vyzerá to riadne dobre.

Izby veľké. Pohodlné. Proste uzas.

Strava fajn.

Hotel obsahuje viacero aktivit pre strávenie voľného času.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Tourist664866.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia xbionicsphere, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení x-bionic® sphere.Zodpovedané: 8. januára 2018

Ďakujeme Vám za vašu spätnú väzbu. x-bionic® sphere ponúka naozaj široké spektrum služieb, od voľnočasových aktivít, možnosti stravovania sa v štyroch rôznych reštauráciach, ubytovanie, až po prestížne športové podujatia.

Recenzované: 24. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborny komplex, či už chce človek športovat alebo relaxovat. Ja som domáci, takže areál navštevujem pravidelne.
Bezkonkurenčné fitko a športovy areál, každy si príde na svoje.
Velky a čisty areál, konské preteky, vstuo do arealu pocas pretekov gratis. Vyborne pre rodinky s detmi
Takisto kuchyna a TuliKino stoja určite za vyskúšanie

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi tomleng.

Ďakujeme Vám za vašu recenziu. Je našou hlavnou prioritou, aby si naši hostia užili každú chvíľku strávenú v x-bionic® sphere naplno. Nezabudnite, že celý areál je pet-friendly, takže nabudúce môžete so sebou zobrať aj svojich štvornohých miláčikov!

Recenzované: 11. júla 2017

Areál x-bionic sphere je na slovenské pomery úplne unikátny. Recenziu píšem po opakovanej návšteve, a to som ďaleka nestihol "ochutnať" všetko, čo sa tu ponúka. Rozhodne dobrý tip pre rodinku s deťmi je návšteva letného, ale zároveň aj krytého kúpaliska. Chválim dispozičné riešenie, je tu naozaj dosť miesta aj pre väčšiu návštevnosť a zároveň adekvátne k tomu sú pripravené aj všetky ostatné služby. plavecký bazén je kapacitne naozaj nenaplniteľný a tak si prídu na svoje nielen vysedávači v teplej vode, ale aj trochu aktívny plavci.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi BronislavT1.

Ďakujeme Vám za recenziu a Vaše slová chvály. Našou hlavou prioritou v x-bionic® sphere je maximálny komfort a spokojnosť našich hostí. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.