Šamorín

“Priemerná reštika”

Samaria Ristorante Italiano
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Šamoríne

Boli sme tu s rodinou na obed. Zrovna hrala živá hudba 10 bodov. Atmosféra super, až na občasný hluk od cesty. Objednanie prebehlo v poriadku, jedla priniesli v správnom poradí, každý dostal chutné predjedlo. Potom polievky a potom hlavné. Celý dojem z tejto reštauracie pokazil neschopný personál. Ktorý horko-ťažko chcel komunikovať po slovensky. Na naše požiadavky nereagoval vôbec pružne! Nechal nás kolkokrát čakať 15-20min. a pritom mali na 20% naplnenú kapacitu v nedelu na obed!

Jedlo tie mohlo byť viac dochutené ale ok. Len ten personál palec dolu

Poďakujte používateľovi peter_C9972LO.

Zrecenzované: 2. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme s rodinou na obed. Jedlo bolo priemernej kvality. Objednali sme rôznorodé druhý jedál od mušli po cestoviny a nič z ochutnanych jedál neoslnilo. Na to že ide o reštauraciu s talianskymi špecialitami cestoviny boli rozvarené.. Najhoršie na tom je obsluha. Miestny čašník sa nás snažil odrbať na účte v hodnote cca 15 eur a to ešte pri tom že sme mu nechali veľmi dobre sprepitné.Najprv nám nechcel dať bloček, že ho už náhodou zahodil do koša v ktorom to nevedel demonštratívne nájsť. Po tom, čo sme mu poukázali na chybu nedostali sme žiadne ospravedlnenie. Chceli sme, aby nám vystavil opravený bloček, tváril sa,že to bez vedúceho nejde. Nakoniec ho pod nátlakom vyrobil ale určite to nešlo do účtovníctva. Takže celé zle. Do tohto podniku už nikdy viac... Davajte so pozor a kontrolujte účty...

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi bratislavatraveller.
Zrecenzované: 23. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé. Výborne jedlo. Lepšie než Mc’Donalds. Výborné šaláty ani to netrvalo dlho kým ste to jedlo priniesli. Odporúčam to na nejaké oslavy, rodinnú večeru alebo rodinný obed. Ste výborní.

Dátum návštevy: september 2018
1  Poďakujte používateľovi 715matusv.
Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Stabilne perfektne espresso (pre mna najlepsie v meste), autenticka talianska kuchyna (od predjedal az po dezerty /moj tip: home made spaghetti s plodmi mora/), prijemne prostredie (vynoveny interier aj vonkajsia terasa), primerane ceny (best value in the city), dobra dostupnost (od BA/DS, s parkingom gratis), obsluha ma este trocha rezervy v servise a komunikacii (aspon maju motivaciu nadalej sa zlepsovat :-)), drzim im palce, radi sa sem opat vratime (za posledne 2mesiace sme tu boli uz 3x!), celkove hodnotenie: 8,5/10.

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi RomanM2285.
Zrecenzované: 23. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Navsteva v piatok vecer,v restauracii sme boli sami,obsluha sedela so svojou navstevou,hlicne sa zabavali,ale hned obsluzila,napriek tomu,ze tam nikto nebol a mala fost casu,na dvoch stoloch nebolo spratane a uspesne sa to ignorovalo...prvy zly dojem.
Objednali sme si jedlo,priniesla ho znudena obsluha,ktora sa tvarila nie velmi nadsene,ze musi nieco robit. Pizza cesto velmi dobre,obloha na samotnej pizzi zla,nie cerstve suroviny,velmi pod uroven,cestoviny fajn,hriby kuriatka rozvarene,nie velmi prijemne.
Salat,ktory bol este extra objednany bol stary,chyteny do hnitia,bol vyreklamovany,naco jo urazena obsluha vzala a doniesla druhy,ktory uz bol v poriadku.
Pytam sa,ze je to ozaj potrebne aby sa muselo nieco vyreklamovat l,aby ste dostali to,co ste si objednali a chcete zato zaplatit?
Bola to max drzost,ze take nieco islo na tanier v domnienke,ze to vobec prejde.
Neodporucam a tu uz neprideme.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi karolinaz525.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Samaria Ristorante Italiano, si pozreli aj

Šamorín, Trnavský kraj

Navštívili ste Samaria Ristorante Italiano? Podeľte sa o svoje zážitky!