“Kaviareň”

Market Bistro & Cafe
Na pozícii č. 1 spomedzi 13 Reštaurácie v Šamoríne
Opis: Naše bistro je charakterizované slušnou kuchyňou zo srdca, rovnako ako uvoľneným prostredím. Pre nás je dôležitý vysoko kvalifikovaný kuchár a kombinácia domácej chute s vynikajúcimi prísadami.
Zrecenzované: 19. februára 2018

Príjemné prostredie, dobrá vlastná káva! Určite odporúčam navštíviť. Kávu si pražia sami. Chodievam tam len na kávu, jedlo som ešte neochutnal ale z počutia viem že raňajky majú výborné :)

Poďakujte používateľovi Dream640922.

Zrecenzované: 3. septembra 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: september 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli Market Bistro & Cafe, si pozreli aj

Šamorín, Trnavský kraj

Navštívili ste Market Bistro & Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!