Hersonissos
Recenzované: 2. júla 2018

Dobry den,
iba vam chce poradit, ak dostanete pokoj 220, tak ten nemá vobec klimatizaciu, aj ked to je v zakladnom vybavení napísané. Tiež kto ma napr. bezlepkovu dietu, tak sa tu moc nenaje. Vyhoda je blízkosť pláže a centra. A celkova kvalita prislúcha k tej cene.

Tip na izbu: na prvním a druhom patre s vyhladom na more okrem izby 220.
Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Marika B.
Recenzované: 2. augusta 2017

Chcem sa s Vami podeliť o našu nie moc dobrú skúsenosť z tohto pobytu a trochu by ste mali preškoliť Vášho delegáta Miroslava.
Celkovo hodnotím dovolenku veľmi negatívne.
Celý rok sa tešíme na leto, relax, človek ide na dovolenku a len čo sa idete ubytovať Vám ju manažér hotelu pokazí?! Kde sme, takéto správanie som nikdy v živote nezažila.
V 4-hviezdičkovom hotely AMUSE majú totiž veľmi dobrú taktiku, vyhliadnu si tak 3 pary ktoré ubytujú na 3 dni do hotelu oproti, s tým že majú problém s vodou a potom sľubujú izbu s výhľadom na more,nejde o nič iné len o peniaze. Každý si povie 3 dni vydržím... Za nami prišiel manažér s exkluzívnou ponukou apartmánu s výhľadom na more, po príchode na izbu s plesnivou sprchou, špinou, absolútne žiadnou výbavou....Izbu sme odmietli čo spôsobilo nehorázne rozhorčenie manažéra. Snažil sa ďalej ponúknuť apartmán inému páru z nášho zájazdu,poprosil nás aby sme im preložili či si zoberú apartmán a my dostaneme ich izbu samozrejme vo vedľajšom hotely. Samozrejme po navštívení apartmánu to odmietli ešte ďalšie dva páry. To manažéra hotela zároveň recepčného strašne rozhorčilo, prikladal nám vinu že šírime o jeho hoteli negatívne veci,čo absolútne nebola pravda. Nakoniec si ten hnusný, špinavý, plesnivý apartmán,ktorý videl aj Váš delegát,zobrali dve mlade dievčatá a my sme dostali ich izbu. Pred hosťami sa na nás manažér usmieval, a povedal samozrejme keď sa nám izba nepáči dostaneme novú. Po chvíli za nami bežal delegát Miro s prosbou, že manažér nás prosí aby sme nešírili negatívne veci medzi hostami, že on ma s manažérom dobrý vzťah. V tú chvíľu som si myslela že už naozaj si niekto zo mňa robí srandu,miesto toho aby nás podržal...avšak to nebolo všetko,prišiel za nami aj samotný manažér ktorý sa nám začal vyhrážať, vraj môžeme byť radi že niekto zobral tu izbu a máme byť ticho a keď sa nám nepáči tak tam vôbec nemusíme byť.
Preboha, kde to žijeme? Absolútne žiadna pokora, on nemal dostatok izieb a my sme za to mohli.

Tip na izbu: vyhnúť sa hotelu
Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi Lenka T.
Recenzované: 5. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2019