Recenzované: 10. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Bola to najlepsia dovolenka na akej sme boli.jedlo bolo vynikajuce ci uz v restauraciach alebo v sneckoch pri bazenoch.prostredenie a cistota na maximalne urovni,more super,aquapark sme si uzili aj s nasou 3 rocnou dcerou.pri kazdom bazene bol aj detsky bazen tak sa mohli okupat aj my. Animacny program bol tiez vyborny my sme chodili na detske diskoteky po vecery a dcerke sa to velmi pacilo. Dovolenka nebola s tych lacnejsich ale urcite sa sem vratime.urcite odporucam vsetky vekovym kategoriam kazdy si tu pride na svoje.

Poďakujte používateľovi Jaro775.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Creta_Maris, Marketing & PR Manager v zariadení Creta Maris Beach Resort.Zodpovedané: 11. septembra 2019

Dear Guest,

Thank you for sharing your review with us! It was a pleasure to read your feedback as it seems we were able to meet your expectations for this trip.

We really are looking forward to welcoming you again.

Recenzované: 25. augusta 2019

Wellness veľmi dobre, aj masáže odporúčam, mal som masáž chrbta a bola na 1. Aj Hamam bol zaujímavý a dobrá relaxácia následne. Odporúčam aj hotel, veľmi dobrá pláž a veľa rýb v mpri hlavne pri útesoch

Poďakujte používateľovi Martina180419.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Creta_Maris, Marketing & PR Manager v zariadení Creta Maris Beach Resort.Zodpovedané: 26. augusta 2019

Dear Guest,
Thank you for your review and the nice words written! We are delighted to read that our Spa met your expectations during your stay at Creta Maris Beach Resort. It will be our pleasure to welcome you again in your next trip to Crete and offer our best services!

Recenzované: 15. júla 2019

Boli sme na masazi chtbtika v ramci darceku na privitanie v hoteli,personal velmi mily,profesionalny. Treba so zvolit vhodnu masaz pre kazdeho, nam jasli pri masazi vsetky neduhy a velmi predcizne sa o nas postarali. Dakujeme.

Poďakujte používateľovi dzanka6.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Creta_Maris, Marketing & PR Manager v zariadení Creta Maris Beach Resort.Zodpovedané: 16. júla 2019

Dear Guest,

Thank you for your review! We are glad that our spa met your expectations, during your stay at Creta Maris. We really are looking forward to welcoming you again in the near future.

Recenzované: 23. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobré služby, vynikajúce jedlo,ochotný personál, čistá izba,príjemná masáž,krásne more,drinky priamo na pláži,navštívili sme aj hammam s masážou ktorú sme dostali ako darček a tiež to bol veľmi príjemný zážitok.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi matuskovalenka9.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Creta_Maris, Marketing & PR Manager v zariadení Creta Maris Beach Resort.Zodpovedané: 27. júna 2019

Dear Guest,

Thank you very much for your review and your wonderful comments! We are happy to read that you enjoyed your stay at Creta Maris Beach Resort!

We are looking forward to accommodating you again in your next trip to Crete!

Recenzované: 26. mája 2019

V hoteli Creta Maris sme boli služobne a musím povedať, že hotel je perfektný. Každý si tam nájde to svoje. Bolo to veľmi vela rodín s malými deťmi. Hotel na krásnej pieskovej pláži. Izby čisté, areál nádherný zelený a strava fantastická.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi barbora_svk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Creta_Maris, Marketing & PR Manager v zariadení Creta Maris Beach Resort.Zodpovedané: 27. mája 2019

Dear Guest,

Thank you for sharing the holidays' experience you had at Creta Maris Beach Resort with us and the TripAdvisor’s travelers. We are delighted that we met your expectations!

Looking forward to welcoming you again in the near future and offering another memorable holidays' experience!