72 USD
  • Vrátane raňajok
70 USD
Upozornenie na zľavy! 24 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 24 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (92 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

125 USD
102 USD
98 USD
Expedia.com
Sunset Beach(Marausa)
  • Bezplatné parkovanie
Ciuri Home(Trapani)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
  • Bezplatné parkovanie
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 15. júna 2014

Najlepšia vec na Ai Lumi je jeho poloha. No zvyšok miesta - personál ma privítal kyslo a nejavil žiadne známky ochoty - vyzerá to tu nie veľmi dobre a pomaly sa to tu rozpadá. Po rezervácii som sa pýtal na dostupné izby, ale nedostal som žiadnu možnosť výberu, len mi niečo pridelili. Naša izba bola malá, s miniatúrnym oknom a kufre sme si museli niesť sami! Celé dve poschodia a nikto nebol dostupný, aby nám pomohol. Osvetlenie v izbe bolo chabé a obklad v kúpeľni opadával.
Bolo tu veľké nádvorie - plné kvetov a rastlín, ale prakticky bez miesta na sedenie - popravde tu neboli žiadne verejné miesta na oddych. Palác (palazzo) mal ozaj krásnu fasádu - ale okrem toho tu nič viac nebolo. (Aspoň reštaurácia bola dobrá.)

1  Poďakujte používateľovi James P.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s priateľmi
Zrecenzované: 13. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) v páre
Zrecenzované: 11. júla 2018

• Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) v páre
Zrecenzované: 5. mája 2018

Tip na izbu: There are stairs so if you can get on the second floor....
  • Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) v páre