Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 15. júna 2014

Najlepšia vec na Ai Lumi je jeho poloha. No zvyšok miesta - personál ma privítal kyslo a nejavil žiadne známky ochoty - vyzerá to tu nie veľmi dobre a pomaly sa to tu rozpadá. Po rezervácii som sa pýtal na dostupné izby, ale nedostal som žiadnu možnosť výberu, len mi niečo pridelili. Naša izba bola malá, s miniatúrnym oknom a kufre sme si museli niesť sami! Celé dve poschodia a nikto nebol dostupný, aby nám pomohol. Osvetlenie v izbe bolo chabé a obklad v kúpeľni opadával.
Bolo tu veľké nádvorie - plné kvetov a rastlín, ale prakticky bez miesta na sedenie - popravde tu neboli žiadne verejné miesta na oddych. Palác (palazzo) mal ozaj krásnu fasádu - ale okrem toho tu nič viac nebolo. (Aspoň reštaurácia bola dobrá.)

1  Poďakujte používateľovi James P.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál

• Termín ubytovania: september 2018, cestoval(a) s priateľmi
Zrecenzované: 16. júla 2018 cez mobilné zariadenie